şükela:  tümü | bugün
  • akhisar maçından sonra basın açıklaması yapan diagne başakşehir’e boğaz kesme hareketi yaparak göndermede bulunuyor. daha önce emre belözoğlu aynı hareketten dolayı 4 maç ceza almıştı. bakalım tff buna bir ceza verecek mi?

kaynak

edit: emre belözoğlu’nun boğaz kesme hareketi
  • çok da ciddiye alınmaması gereken hareket.

bu adam boğaz keseceğim derken düşer bıçak kendine saplanır.

not: galatasaray
  • "ben racon kesmem, kafa keserim"
    imza: diagne

--- polyanna mode on ---

belki de kendisine kesilen bir ortayı kafayla gol atacağı içindir.

--- polyanna mode off ---
  • daha önce emre belözoğlu cangele'ye bu hareketi yapmış maç cezası almıştı. diagne'nin de en az 1 maç ceza alması gerekiyor.
    ayrıca nedir kardeşim bu saçmalık? ne gerek var?
  • emre belözoğlu yapınca auuwww diagne yapınca ciddiye alınmaması gereken olaydır. ar damarı diye bir şey var sizde hiç mi yok ondan?
  • " döhö öncö ömrö bölözöğlö öynö hörököttön cözö ölmöştö, bökölöm tff bönö cözö vöröcökmö " şeklinde öten kuşları, havlayan köpekleri gördüğümüz hareket.

emre belözoğlu saha içinde yaptı, ve nası şekilde yaptığı gayet aşikar. bu adam gülerek ederek yapıyo zaten öyle bi futbolcu değil bu. hemen ordan sazan gibi atlayıp şu başlığı açmanın kime ne faydası var acaba. ayrıca daha öne olan herşey sonradan oluyomuş gibi emsal vermek, felipe melo twitterdan ceza almıştı oldumu başka alann ?? hemde onun yaptığından daha beterini yapmalarına rağmen. bırakın bu ufak tefek abuk sabuk işleri allahsen. iyice mantara bağladı herkes gs düşmanı oldu arkadaş.
  • kümede kalmayı başarmış arkadaşlara dert olmuştur. bazı sayın amına koyduklarımın girilerine baktım. boşa düştüm, üşenmedim. adamın 10 girisi varsa 9’u galatasaray hakkında ve aleyhinde elbette. oğlum bırakın la şu karın ağrısını. vizyon mizyon gidin oynayın çayırınızda. ayıptır. gören ilk yarı da doğranan takım galatasaray değil başkası zanneder. ulan o gün bizim takım şampiyonluktan kopsaydı gelip diyebilecek miydiniz galatasaray harcandı bu sene diye ?

90’da bize çalınan penaltıda adam vara gitmedi lan. baksa penaltı iptal. fb sahasında, fb’nin golünden sonra o kadar itiraza rağmen adam gidip bakmadı vara. baksa faulden dolayı iptal edilecekti o gol. daha fb maçındaki verilmeyen kırmızılar vs. bu nasıl bir galatasaray kollanmasıymış. çıkıp hocası diyor ki galatasaray’ı şampiyonluktan etmiş.
    federasyon aynı, hakemler aynı. ilk yarıda biz veryansın ederken neredeydiniz. pardon imza topluyordunuz. onlar da insan diye. insanlıklarını bilmem ama kesinlikle kalitesizler. korkaklar. adamlar bizi şampiyon yapmak isteseler ilk yarıda bunlar olur muydu? başakşehir’e puanları hakemler mi kaybettirdi yoksa kendileri mi kaybettiler. çıkın anlatın amk biz de diyelim ki, evet bizim takım haksız yere şampiyonluğa ortak oldu. fatih hoca destek faksı yollasalardı dedi 3 maç yedi, adamın hocası silahım olsa vururum diyor hiç bir şey yok.

yapılmaya çalışılan organize algı operasyonu dahil hepsini üstüste koyduk. bu saatten sonra takım şampiyon olmasa da olur. bu hale geldi ya. 33. haftaya lider giriyor ya. çok şükür.

not: fatihhocamspor
  • emreyle bir tutmuşlar emre her maç oyuncuları tehdit etmek için on kere yapıyor bir kere ceza almış takımın boğazı olmadığı için tehdit olarak algılanamaz.
  • inşallah ceza alır da oynayamaz.beni bundan daha mutlu edecek çok az şey biliyorum. mitroglou iyileşse de o oynasa. azıcık mutlu olsak.
  • inşallah futboldan men ederler.
    #kupalaralayıksınsenşanlıgalatasaray