şükela:  tümü | bugün
  • cemaatin televizyon kanallarından biridir.

(bkz: samanyolu tv)

(bkz: küre tv)

(bkz: dünya tv)

(bkz: samanyolu haber tv)
  • şu anda "zalim satılmış ağa" diye, güya ibretlik, dünya saçması bir tv filmi yayınlayan kanal. oturup izlediğimden değil, kanal gezerken denk geldim, gördüklerim gece gece içime oturdu; yazmadan edemedim. adam, yani zalim satılmış ağa, bir eşeği dövüyor. hayvanı çekiştiriyor, düpedüz vuruyor. içim acıdı. diziler, filmler için hayvanlara eziyet etmekten ne zaman vazgeçecekler acaba?
  • engelli kızımla imtihan adında bir tv filmi yayınlanıyor şu an. hikaye benim dünyam filmine çok benziyor. hangisinin yapım yılı daha önce bilemiyorum, belki bu daha önce yapılmıştır filmden ve ikisi de -şimdi adını hatırlayamadığım- hint filminden etkilenmiş olabilir. ama garip işte. hep çalıntı, hep arak.
  • annemle, babamın sürekli izledikleri kanal. salonda herbiri bir koltukta sızıp kalıyorlar bu kanalı izlemekten.
  • tv aldıktan 5 ay sonra kanalları ayarlarken kesfettigim kanal. stv kisa filmleriyle ayni konseptte ve üst üste 3 doz aldıktan sonra ana konuyu anlamış bulunmaktayım.

"kötülük yaparsan allah belanı verir"

tüm ibretleri bu bünyede topladım, yarından tezi yok namaza başlayıp namus ve iffetimi koruyacagim.

amin.
  • an itibariyle almanya üzerinden yayın yapmaya devam eden fetö kanalı.