şükela:  tümü | bugün
  • bir takımın taraftarlarının tamamına ''yosma'' diyerek küfür edebilecek karakterdeki canlı türü.

anası, bacısı, kız arkadaşı veya yaşı yetiyorsa karısı hangi takımın taraftarı bilmiyorum. ama sözlük ortamında kendisinin bulunabileceği en iyi yer mallar listesi olacaktır.
  • bayat.
  • anladığı bir konu olduğunu düşünmüyorum . boş küme .
  • (bkz: drogbaba)

bu iki arkadas ayni kisi olabilir. biri sozde galatasarayli ama besiktas basliklarindan cikmiyor, digeri sozde besiktasli ama galatasaray basliklarindan cikmiyor. ikisi de troll'luk denemesinde surekli. ilginc bir troll'luk calismasi olabilir boyle bir sey ortaya cikarsa.
  • galatasaray'ın yaşattığı acıları çok derinden hisseden beşiktaşlı bir yazarımsı.

biz o kadar yazmıyoruz galatasaray başlıklarına birader. az sakinleş. ama sen de haklısın, 10 yılda bir şampiyon olunca 9 yıllık konuşmak zorunda kalıyor insan demek ki.

az kaldı. sezon sonu entryleri silip vınlaması yakındır.

edit : nickaltına gelip hakaret etmeye ( onun bunun çocuğu vb. ) de bayılır bu ezikler. ama aynen karşılığını alınca da bir köşede ağlar. ağlamaya devam abisi.
  • sığ ve sığır galatasaraylılara 1-2 gün laf anlatınca yorulmuş yazar. yazın nereye yazıyorsanız

hayır dinime küfreden müslüman olsa bari.
  • galatasaray kompleksi olan besiktasli bir yazar. guntekin onay'in eksi sozluk subesi.
  • tanımadığı bir insana attığı ilk mesajda küfür eden kişiliksiz bir arkadaş bu. yazarlara tavsiyem uzak durmaları yönünde. bu entryi de buraya kimmiş neymiş diye gelenleri bilgilendirme anacıyla koyuyorum.

yazdığı entrylerden rasgele 5 tane okuyunca düşük zekalı, futbolu kendine ilah edinmiş bir holigan profilinden olduğu belli oluyor. o yüzden tartışarak bir şeyler anlatmanın yersiz olduğu aşikar.

ama öğrenmesi gereken temel bir kural var. adam olma gibi bir niyetin varsa, insanlarin yüzüne söyleyemeyeceğin lafları klavyeden sarfetmeyeceksin. haydi eyvallah.

edit: başlığına alakalı başlıklar altında troll isimleri ve fanatizm geliyor. bu bile bir kalite kontrolüdür.