şükela:  tümü | bugün
  • iddiaya göre bize körpe çocuk eti yediriyorlarmış. durum vahim. yamyamlık yapmışız.

http://www.kibrisgenctv.com/…aldsta-insan-eti/13855

edit: ben mi iddia ediyorum at kafaları. adam iddia etmiş haber değeri var gibi.

ayrıca insan eti dünyada bulabileceğiniz en pahalı et hamburgere koyacaklarını sanmıyorum.
  • orijinal kaynağı ilgi çekmek için yalan haber yapan bir site olması nedeniyle çok güvenilir bulduğum haber.
  • öfff salak. hala var böyle tuhaf habeci insanımsılardan dediğim haber(?)
  • şahsen ben et olduğuna şükrettim.. ohh çok şükür!
    (bkz: oha lan)
    (bkz: error)
  • bu konu hakkında bile alay yapabilecek pişkin kafaların etini yedilerse pek üzücü değil şahsen. ama ne yazık ki yenen masum bir çocuk.

2016'da abd oklahoma'da meydana gelmiş bir olay. link burada.
  • olayı burada görünce araştırdım ve tam bir saçmalık çıktı yani insan eti de değil etleri falan deniyor yani 8 10 kişi öldür ve bu kadar rivayet olarak kalsın. bu olayın tamamen teste yollanan ürünlerde insan dnası çıkması imiş.insan dnası çıkması ahlaksız çalışanların ürüne işemesi kaka yapması içine fare falan atması olarak düşünebilirim ama bukadar büyük bir olayı kimse kapatamaz heleki rakipler bunu asla kaçırmaz. mc donaldsı hiç sevmem hatta çocuğum hamburger istediğinde herhangi bir fasfood restoranına gitmek yerine kıyma alır evde yaptırırım. ama haber asparagas. sonuçta şekspirin müslüman hatta adınında şeyhpir olduğunu söyleyen bunada inanan bir sürü andaval varken bu haberinde sahte olabileceğini sorgulamadan direk gerçek muamelesi yapılması şaşılmıyor nedense.