şükela:  tümü | bugün
  • olay amerikada gerçekleşiyor sanırım. resmen amerikan rüyasını gerçekleştirmiş adam

link (nsfw)

edit: sabah sabah 50cent abimiz paylaşmış ben de öyle gördüm şok oldum.
  • ruh hastası, teşhirci, bir adet orospu ve bir adet gavattan oluşan çift.

edit: normal görenler bacısını-anasını en yakın mc donalds'a göndersin. bacısı-anası da bizim gibi sevişemeyip dert edinmesin.

edit2: deli mi sikti oğlum sizi? kimse sevişmesin mi dedik? sevişenlere nikah mı sorduk? kaldı ki şu olaya sevişme demek sevişme eylemine hakaret. bu düpedüz iki hayvanın yol ortasında çiftleşmesi... duygusallık içermeyen en ilkel dürtülerle ortalıkta yapılan eylemin nesini savunuyorsunuz? şöyle bir olayla halka açık yerde karşılaşsan yanındakinden utanmaz mısın? biz anne babayla film izlerken öpüşme sahnesi görünce utanan çocuklardık. şu görüntüye hiçbir şey olmuyormuş gibi hayvani tepkiler verenlerin anaları kendilerine toplu seks partilerinde mi hamile kaldı?
  • mutfak fantezisini evirip bu şekilde kullanan batının ahlaksızlığını kınıyorum.
  • ablamız büyük seçime olur demiş.
  • sevişemeyenlere dert olmuş çift. siz ödlekler de ya evinizde sesinizi çıkarmadan gizli gizli boşalıyorsunuz ya da hiç tık yok ahasahda.
  • köpekleri aşağılamak istemem, onlar köpek zaten. bu iki insanın sokakta gezinen köpeklerden farkı kalmamış. köpek hisleri ve insan bedeni birleşince böyle oluyor demek.
  • rezalettir. normallestirmeye calisacak tipler icin de simdiden yazayim, bosa kasmayin.

edit: cok gec kalmisim savunan benden once kosmus gelmis.
  • --- spoiler ---

1 dolar farkla zenci yarağı ister misiniz?
    --- spoiler ---