şükela:  tümü | bugün
  • hamburg berliner tor subesinde acayip sira olan mekan. iceri girmemle spora baslamam arasinda 30 dakikalik bir mesafe var ulan, madem cok kalabalik acin bir tane daha!

neyse, harburg'taki subesi onemli benim icin. orasi da cok kalabalik olursa korkarim ki bir mail dosemek zorunda kalacagim. 2 yil boyle gecmez!

ayrica polonya ve italya'da da acilmis olandir.
  • diğer ülkeleri bilmem de almanya'nın en taş hatunları da burda spor yaparlar, kendilerine bir kez daha hayran ederler. kıza bakıyorsun, olm zaten ulaşamıyoruz, bok atıcaz amaç o yani ama kusur yok hatunda. ona rağmen salonda sporunu yapar alçak gönlünü yediğimin germeni. hayran olmamak elde değil.

kartı, ulusal sınırlar içindeki tüm şubelerin kapısını açar sana, hooop nereye geldin gardaş diyen olmaz..

mekansa hep büyük bir yerdir. berlin ve frankfurt'takiler öyle en azından. iki sefer ücretsiz çalışma yapmana izin verirler de 4 ya da 5 kere yapıp ülkeden ayrılacak olsan bile yıllık üye ol derler, öyle de garip bir işletme. giriş ve çıkışlara yakın yerde protein shake otomatları da vardır, ucuzdur.

bu salon 24 saat açıktır, kapanmaz. girişte görevli olmaz mesai saati dışında, kartı tut turnikeden geç, sıkıntı yok. şu anda gittiğim spor salonundaki görevliye anlattım neden 24 saat açık tutmuyorsunuz, ona göre bir sistem yapın dedim. devlet izin vermiyormuş 24 saat açık işletmeye. açıkçası kuralları bilmiyorum, eğer adam beni yemediyse, rezalet bir anlayış.

almanya'nın 1000 ışık yılı ötemizde olduğunu ucuz yoldan gösterir adama.
  • cok fazla subesi, ucuz ve 24 saat acik olmasi avantajlaridir. lakin paraniz varsa saunali, profesyonel egitmenlerin oldugu elit yerelere gitmenizi tavsiye ederim.
  • ankara armada da acemi yeni başlamış spor sever kişilerin gördükleri ilk kaslı tipe'nasıl yapıyım ne yapayım' diye sorduğu ve ekseriyetle her hareketin yanlış yapıldığı yerdir mcfit.

görevli hocaları turuncu renk tişörtlerinden, kasım kasım kaslarından ve bir de daima güzel kızlarla sohbet edişinden tanırsınız.

ne yapacağını bilmeyene tavsiye edilmeyen mekandır.

güzel kızlar için idealdir zira tüm hocalar güzel olana yönelir, böyledir mekan işte.
  • spor salonu gibi spor salonu. gittiğim şubesi altı (bkz: mc donalds) üstü kendileri. spordan çıkınca direk alttakai şubeye giriyorum. şimdilik bende anlamadım bakalım nolcak