• az önceki deneyimime dayanarak sos yerine çeşni demenin daha doğru olduğunu düşündüğüm lezzet. zira sıvı bir şey yerine paket halinde toz gönderildi.

güzel olmasının yanı sıra çok ağır bir tat olmuş. zaten hamburgeri yiyip, buzlu colayı içince şişen bünyelere o delicesine baharatlı patates fazla gelir. üstelik şöyle bir dezavantajı var ki ; zaten çeşnili olan patatesi ketçap, mayonez gibi soslarla yiyemezsiniz. çünkü o kadar ağır bir tat ki ketçapla yemeye çalışsanız bile ağzınızda gene çeşni tadı olur, o kadar baskın bir şey yapmışlar. ama gene de yiğidi öldür hakkını ver demişler. güzel bir üretim olmuş. tebrik ederim. kendini yediriyor *

nasıl tüketildiğine gelince;

şimdi efendim sipariş verdiğinizde bir tane kese kağıdı gönderiyorlar. içine patatesleri atıyoruz. üzerine gönderdikleri sarımsak ve karabiberli çeşniyi döküp kese kağıdının ağzını sıkıca kapanacak şekilde tutup alayına balayına sallıyoruz. sonra da bokunu çıkarına kadar yiyip, son olarakta parmaklarımızı yalayarak sünnet işlemini gerçekleştiriyoruz.

afiyet olsun.

(bkz: i'm lovin' it)
  • mcdonalds'ın 2014 dünya kupası menüsüyle geri dönmüştür.

(bkz: the legend is back)
  • çeşitli mekanlarda yediğim ıvır zıvırların yanında gelen patateslerin hepsini nadiren bitirebilen birisi olarak gördüm ki bu olay bana tüm patatesleri yedirdi. acayip lezzetli bişiy. bu sistemi kim bulduysa elini sıkmak istiyorum.

ayrıca lezzetiyle orantılı olarak çok da zararlı olduğunu tahmin ediyorum.
  • yemeksepeti menülerinde yer almayan, kaç defa not eklememe rağmen getirmedikleri ürün. insan acır da el altından ekler be!
  • çok severdim kendisini. neden kaldırıldı anlam veremedim. hiçbir şubede yok. başarılı bir ürünü neden kaldırırsın ey mcdonald's. o lastik patatesleri yenebilir kılan yegane şeydi mcshaker. ballı hardal konusunda da aynı şekilde kızgınım kendilerine.
  • şu sıralar yemeksepetinden kaldırılmış baharatlı çeşni. fakat not bölümüne istediğinizi belirtirseniz yolluyorlar. en azından bana yolladılar. tabi ne kadar sürer bu durum onu bilemem. umarım kaldırmayı düşünmüyorlardır.

sosla yenmeyeceğini düşünenler için sarımsaklı mayonez, buffalo ve barbekü sos önerilir.
  • yeni bir mcdonald's ürünü. baharatlı patates diyolla. kilo veremicez dimi biz hiç.
  • patateslere über lezzet katan sos, öyle böyle değil.
hesabın var mı? giriş yap