• uzun zaman önce aramızdan talihsizce kaybolan, özel sosuyla, kendine has tadıyla ve marjinalliğiyle gönlümüzü çalan mcturco için başlattığım kampanyadır.

maxburger, mangalburger gibi hem pahalı, hem de lezzetli olmayan ürünleri piyasaya sunup, bizi sadece big mac almaya zorlayan mcdonalds yönetimi utansın.

önceden ikili çıtır tavuğunuz 10 liraydı, hem de büyük boydu, en azından değişiklik olsun diye arada ondan yiyiyordum. şimdi o menü orta boy ve fiyatı 15 lira. düpdürüm çıkarttınız, yanında patates vermiyorsunuz.

siz eskiden çok iyiydiniz, sahi biz size ne yaptık? neyse konumuza geri dönmek gerekirse, o mcturco buraya gelecek!

bütün ekşi sözlüğün mcturco seven yazarları birleşin; ya allah!

peşin edit: https://www.mcdonalds.com.tr/bize-ulasin bu adrese mcturco'nun geri gelmesi için mesaj gönderebilirsiniz.

edit: https://www.change.org/…rko-mcdonalds-a-geri-gelsin
    change.org kampanyamız.
  • mcturco falan hikaye asıl (bkz: wendy's) geri gelsin.
  • derdini seveyim dediğim olaydır
  • (bkz: mega mac) de geri gelsin
  • ben de geçenlerde sordum gitti dediler. açeydim kollarımı gitme diyeydim. bence gayet mantıklı bir istek. bi kere o dürüm diye piyasaya sundukları saçmalıktan katkat lezzetliydi. ayrıca biz yiyoruz kardeşim size ne alla alla. çemkirmeye yer aramayın.
  • ölümüne desteklediğim olay.mcturco mc donalds'ın en lezzetli ve doyurucu hamburgeridir.o sos ve ekmek hala hatrımda.
  • gnctrkcll ile 2 mcturco yediğim günleri aklıma getiren kampanyadır. nerde mcturco nerde şimdiki mcdonald's menüsü. sonuna kadar destekliyoruz.
  • double quarter pounder yemeyin de. tadı kötü bayaa
  • mcturco ne la, satmadığı için kaldırıldı. bok gibiydi en son 1 tane alan 8 tane bedava kampanyası falan yapıp bitirdiler. sizde o zaman alıştınız zaar.
  • entryi okurken bile ağzım sulandı. tavuklu mcturco gerçekten sosu vs. ile harika bir lezzetti. düpdürüm fakirin mcturcosu gibi ama hepsi o kadar. geri gelirse tek oturuşta üç tane gömeceğim. ah bu da andımdır.

olur da gelirse bu entry de editlenir günün birinde belki.
hesabın var mı? giriş yap