• cady'nin kendini bulduğu sahnede söyledikleri filmin anafikrini oluşturuyor.

--- spoiler ---
    and that's when i realized: making fun of caroline craft wouldn't stop her from beating me in this contest. calling somebody else fat won't make you any skinnier. calling someone stupid doesn't make you any smarter. and ruining regine george's life definitely didn't make me any happier. all you can do in life is try to solve the problem in front of you.
    --- spoiler ---
  • kategorisinde tartışmasız en iyi film. kategorisi derken şundan bahsediyorum; mean girls bir ergen filmi. lise öğrencileri olan karakterlerin hayatları, arkadaşlıklar, ilişkiler, dedikodu ve partiler etrafında dönüyor. yani tipik amerikan gençliği diyebiliriz. hatta diğer liseli gençlik filmlerinden farkı yokmuş gibi görünebilir. ancak mean girls'ü mean girls yapan şeyler muhtemelen karakterler, espriler, konunun anlatılışı ve rachel mcadams. eğer kafa dağıtan, eğlenceli bir film arıyorsanız bu filmi izleyin kesinlikle.
  • nedenini anlamadığım bir şekilde içimde defalarca izleme isteği uyandıran film.
  • basrollerini lindsay lohan ve memelerinin paylastigi film.
  • twitterda bugun 10yearsofmeangirls hashtagiyle yad edilen benim de gorunce duygulandigim ergenligimin mihenk tasi film. 10 yil olmus mu ya nasil hizli bir zaman gecmesidir tuyler dikens.
  • (bkz: regina george)
  • türünün en iyi örneklerinden.
  • ismini, afişini ve yapım yerini* gördükten sonra kafamda önyargıların oluşmasına sebebiyet vermiş film. lakin 1.5 saat beni oldukça eğlendiren film olmuştur aynı zamanda. filmin kimi yerlerinde southpark'da alınan tadı yakalamak mümkündür.
  • lindsay lohan kizil sacli ve beyaz tenliyken anne ve babasinin kara yagiz insanlar olmasini anlayamadigim film. kesin filler buyutmus lindsay lohan i**
  • hastaysam, kötü bi gün geçiriyorsam, sevgilimden ayrılmışsam, tüm dünyadan soyutlanmak istiyorsam açıp bu filmi ya da gossip girl ilk sezonunu izliyorum. anında huzur doluyorum. gerçek hayattan kaçmak ve beyni boşaltmak için harika bir film. en güzeli de kıyafetler. 2000-2007 arası amerikan modasına bayılıyorum.
hesabın var mı? giriş yap