şükela:  tümü | bugün
 • "meb işbirliği yapmıştı! nurcular öğrencilere ‘manevi içerikli’ seminer verecek"

  "lise öğrencilerine, ‘müslüman’ın sosyal medyada nasıl hareket etmesi gerektiğini’ anlatan derneğin protokol ile okullara fiili olarak da girmesine olanak sağlandı. derneğin, okulların ve gençlik merkezinin laboratuvar, kütüphane, konferans salonu, spor salonu gibi tesislerinden yararlanabileceği belirtildi."

  milli eğitim bakanlığı, öğrencilere yönelik harem-selamlık etkinlikler düzenleyen ve nur cemaati’ne yakınlığıyla bilinen siverek öğrenci derneği ile işbirliği anlaşması imzaladı. anlaşma ile derneğin, ‘uygun görülen yer ve zamanda’ öğrencilere yönelik ‘manevi içerikli’ seminerler düzenlemesine izin verildi.

  milli eğitim bakanlığı’nın (meb) dini vakıf ve derneklerle imzaladığı işbirliği anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. birgün’den mustafa mert bildircin’in haberine göre, siverek ilçe milli eğitim müdürlüğü, siverek öğrenci derneği ile işbirliği protokolü imzaladı. yaz okulunun kapanış töreninde küçük yaştaki erkek öğrencileri takke, kız öğrencilere ise türban ile sahneye çıkartan vakfa, protokol ile ‘uygun görülen yerlerde öğrencilere yönelik seminerler düzenleme’ yetkisi verildi.

  protokol öğrencilere yönelik düzenlenecek etkinliklerde inisiyatifi tamamıyla derneğe bıraktı. protokol kapsamında yapılacak bilimsel, sportif ve kültürel etkinliklerin düzenleneceği yerlerin, siverek öğrenci derneği’nce belirleneceği belirtildi.

  haber - tele1
 • oo, ex-feto back in bizness, belliydi zaten son dönemki hareketlerden ya bakalım devamı nasıl gelecek bu rezaletin
 • aynı bokun laciverti açığını demek bunlarla doldurmaya karar vermişler.

  aşina olduğumuz rezil süreçleri yeniden yaşamaya doyamıyoruz.
 • nasil bir yapi bunlar.
  bir yandan kesisen kume gibiler, ortak kesisim alanindakiler her yone yaranabiliyor. ote yandan zararli ot gibiler, kokunu kaziyorsun kaziyorsun bitmiyor.

  tanim: siyasi kanadina hali hazirda dokunulmamis fetoscularin, diger alanlarda da tekrar canlanmasi. olan, khk'larla atilan alt/orta duzey fetosculara oldu. neyse, onlar da belki akillanir da fetos en azindan tabanini kaybetmis olur.
 • arap boku yedikleri yetmezmiş gibi çocuklara da yedirme çabası olan anlaşma. boku siz yiyin, çocuklara karışmayın. hatta adres verin şahsım arap bol bol kargolarım size. (bkz: fabrikadan halka)