şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle bakalım domuz etini yasaklayan ayet ne diyor (bakara 173):
  o, size; ölüyü, kanı, domuz etini, allah'tan başkası için kesileni haram kılmıştır. ancak kim mecbur kalırsa saldırmamak ve sınırı aşmamak şartıyla günah yoktur. muhakkak ki allah, gafur'dur, rahim'dir.
  kaynak

  bilindiği üzere domuz eti haram ancak ayetten de görüldüğü üzere ortada zaruret olduğu durumlarda aşırıya kaçmamak kaydıyla yenilmesine izin verilmiş.
  milletimiz malum çok zor günlerden geçiyor.
  fetö bir yandan, terör bir yandan, ekonomik kriz bir yandan, dış mihraklar bir yandan kısacası 4 hatta 5 bir yandan atak altındayız.
  hepimizi zor günler bekliyor.
  yarın çoluğumuza çocuğumuza et/yemek bulmakta zorlanabiliriz.
  gerekli besinleri alamayıp güçten kuvvetten düşebiliriz.
  devletimiz her zaman güçlü ancak eğer olur da böyle bir duruma düşersek güçten kuvvetten düşmemek için bu ihtimali bile göz önünde bulundurabiliriz.

  yeter ki şu mübarek hükümetimiz zeval görmesin.
  böyle güçlü bir hükümet ancak bin yılda bir gelir.
  hükümetimiz olmasa şimdiye 10 parçaya parçalanmıştık.
  pusuda bekleyen bu şerefsiz köpeklerin oyununu bozalım hep birlikte
 • mecbur kalınca tuttuğunu yemeye hevesli olan yazar isyanı. yeter artık ya dinden birşeyler bulup, dikkat çekme kaşarlığınız. illa ki islam ile ilgili tezat bir olay bulucaksın da, debe'ye giricen.

  sen ne ilgi manyağı bir ezikmişsin. hadi bak senin tarzın başlıklar var. birazdand a peygambere söversin. biraz daha bekle kurban bayramı ile ilgili tespit sıçarsın. siktirin gidin artık ya. yeter ilgi için dilenmeniz. mümkün olsa gırtlağınıza kadar alacaksınız.
 • yillar once sirf troll'luk olsun diye girilmis, kimse tarafindan da siklenmemis bu baslik neden bir insani bu kadar sinirlendirir mreak ettirmis baslik.
 • (bkz: islam kolaylık dinidir)
  evlatlığın karısı, kuzenler filan helal da, zorda kaldığında domuz neden mübah olmasın?