şükela:  tümü | bugün
  • bakkala gitmek, ekmek almak, çöpü dökmek vb olmasa eldeki vaktin tamamını evde geçirmek olan harikulade bir tercih.

son zamanlarda doğru dürüst hareket etmesem dahi sürekli yorgun ve agresif oluyorum. içimden hiçbir şey yapmak da gelmiyor zaten.

bir süredir ikinci yabancı dilim için başladığım kursa da gitmiyorum, epeydir kitap okumadım ve kaliteli bir dizi dahi takip etmedim. tek yaptığım sığır gibi yatakta yatmak..

ha şikayetçi miyim peki? pek sayılmaz. sanırım böyle yaşamak bir süre sonra çok güzel oluyor.
  • bu ara en cok istedigim sey. evden çıkmama rekorum bir hafta. bana kalsa uzatabilirdim ama bazı zorunluluklar vardı.

bu surecte tv - internet de olmazsa harika bir zihin arinmasi yasiyor insan.

son zamanlarda omrumu tamamladigimi dusunuyorum. sair benden iyimsermiş, yarısı için otuz beşi beklemiş ben tamamı için bile bekleyemeyecegim.

bilimkurgu filmlerindeki gibi, yasamsal faaliyetlerimi durdurup bir cihazin icine hapsedebilsem kendimi keske. bilincimin kapanmaya ihtiyaci var. cok da cagirmak istemiyorum boyle seyleri, ne diledigine dikkat etmeli insan ama gercekten ihtiyacim olan sey bu.