• " cumhurbaşkanımız 50. maddenin yeniden değerlendirilmesinde fayda görmüştür, tbmm tarafından bir kere daha görüşülmesi için geri göndermiştir."

yasa tekrar görüşülmesi için geri gönderilmiş. erdoğan veto etsin diye bunlar yasayı yine geçirir.
  • bu yakışıklı da kim? aaa benmişim!
  • ağam bizle eyleniyi...
  • her şartta ne olursa olsun cumhurbaşkanını yalama fırsatını kaçırmayanların kutlaması.
  • hatay'ı fransızlara verecek karar geçirin meclisten, son anda tayyip veto etsin kahraman olsun amk :)

türkiye tarihi, saçmalıkta çığır açıyor.

akp döneminde yaşanmıştır.
  • insanlari gerizekalı yerine koymak...
  • 21 kasım'da meclisten geçen 50 maddelik torba kanun içine tıkıştırılmış "filtreyi 2.5 yıl erteleyelim" mevhumunun reis tarafından "bana mı sordunuz lam torbayı doldururken, ben size ne dedim, siz ne yaptınız" edasıyla veto edilmesi durumunudur.

yoksa bunun başka bi açıklaması, izahatı yok.

o diil de, acaba bu yeni vetoyu cnn türk'ün beste uyanık'ı nasıl haberleştirecek merak ettim.

demek ki reis 8900 makinenin durmasını, 12 bin metro seferinin yapılmamasını, 35 bin evin de elektriksiz kalmasını istiyor.
  • ak parti vekilleri için gurur verici durum. yasayı hazırlayan, yasayı meclisten geçiren, yasayı veto eden ak pati. kutlama yaparcasına twit atan yine ak parti. teşekkürler türkiye.
  • önce;

- evet arkadaşlar planımızı açıklıyorum; ilk önce hep birlikte eşşeği kaybediyoruz.

sonra;

- arkadaşlar bi sorunumuz var b planına geçiyoruz.
    + b planı???
    - derhal eşşeği buluyoruz.
    + sonra?
    - kutluyoruz salak!
    + tamam.
    - dağılın..!
hesabın var mı? giriş yap