şükela:  tümü | bugün
  • tasarımcı ürünlerini sunan bir internet sitesiymiş. inceledim, hatta denemek için bişeyler de aldım, ertesi gün elime ulaştı valla. tasarımcılar kendi ürünleri falan satabiliyor, hoş. bi de sırf kıllığına haftasonu bi gecenin köründe müşteri hizmetlerine mail attım, 10dkda geri döndü herifler, aferin lan

www.mecrea.com

(bkz: olmuş bu)
  • butik alışveriş meraklılarına yönelik, tasarımcı ürünlerinin dijital butiklerini açmışlar. birçok özel markayı bir arada tek bir yerden görmek güzel. başarılar dilerim.
  • 21 aralık'ta iki adet ürün sipariş verdim, hazırlanıyor diye mail geldi. hala ne giden var ne gelen. ürünler kargoya veril mi onu da öğrenemiyorum çünkü siteleri açılmıyor. hiçbir yerde başka iletişim numaraları da yok. dolandırıcı değillerdir umarım. :)
  • bu internet sitesinden alışveriş yapma gafletine düşmeyin. berbat bir site. geçenlerde retro noa marka sarı camlı güneş gözlüğü siparişi verdim, maksimum 4-5 günde gelmesi gereken ürünü 8 günde gönderdiler bu bir.

ikincisi, gelen gözlük benim sipariş verdiğim gözlük değil bambaşka bir gözlüktü bu iki.

üstüne iade etmek istedim hiçbir şekilde telefonlarımı açmadılar, maillerime cevap vermediler bu üç.

tercih sizin.
  • ayakkabılarını dün inceledim. çok hoş modeller var. ama galiba orijinal deri değiller ki 79 liraya falan satabiliyorlar. yine de eğer ayakkabılarından alıp deneyen var ise forum lezzetinde buralara beklemekteyim.

tanım: ayakkabı tasarımları çok şık olan online alışveriş sitesi.
  • an itibariyle 2. ayakkabı alımına %30 indirin yapan site. bakalım bir adet oxford ayakkabı bir adette bot aldım, sonuçlardan haberdar edeceğim, inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

edit: ayın 15'inde sipariş verdim, hala hazırlanıyor yazıyor... kargo konusunda yavaşlar, ne zaman kargoya verecekler ve sonuçlar hususunda gene yazacağım.

son olarak: ayakkabılar elime ulaştı, birinde çoook çooook hafif dikiş hatası var, tasarım ürünü olduğu için doğal karşıladım, diğeri gayet güzel; benden onayı aldılar alışveriş yapabileceğim güzel bir tasarım sitesi bulmuş oldum. bir de gerçek deriden üretim yapmaya başlasalar, 10 üzerinden 10'u alacaklar.
  • bugün iki adet oxford ayakkabının elime geçtiği site. ürünleri sanırım sipariş üzerine tek tek üretiyorlar, ayakkabılar az önce sürülmüş gibi bally kokuyordu. görüntüleri oldukça sağlam, rahat da görünüyor. sanırım mecrea.com alışveriş için tercih edilebilirler arasında yerini alacak.
  • hayatımın en uzun online alışverişine sebep olan, tüm azmime rağmen ürününü satmamak için programlanmış teknik, tasarım ve pazarlama stratejisine sahip site. ama alışveriş değil.
  • farklı ve gerçekten güzel tasarımları uygun fiyata satan online alışveriş sitesi. özellikle kadın ayakkabılarında maskülen tarzda zarafeti yakalayabilmişler ki kendisi oldukça nadir görülen bir durumdur.
  • fotograflarla gönderilen ürünün birbirini anımsattığı site