şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu internet sitesinden alışveriş yapma gafletine düşmeyin. berbat bir site. geçenlerde retro noa marka sarı camlı güneş gözlüğü siparişi verdim, maksimum 4-5 günde gelmesi gereken ürünü 8 günde gönderdiler bu bir.

  ikincisi, gelen gözlük benim sipariş verdiğim gözlük değil bambaşka bir gözlüktü bu iki.

  üstüne iade etmek istedim hiçbir şekilde telefonlarımı açmadılar, maillerime cevap vermediler bu üç.

  tercih sizin.
 • ayakkabılarını dün inceledim. çok hoş modeller var. ama galiba orijinal deri değiller ki 79 liraya falan satabiliyorlar. yine de eğer ayakkabılarından alıp deneyen var ise forum lezzetinde buralara beklemekteyim.

  tanım: ayakkabı tasarımları çok şık olan online alışveriş sitesi.
 • an itibariyle 2. ayakkabı alımına %30 indirin yapan site. bakalım bir adet oxford ayakkabı bir adette bot aldım, sonuçlardan haberdar edeceğim, inşallah hayal kırıklığı yaşamam.

  edit: ayın 15'inde sipariş verdim, hala hazırlanıyor yazıyor... kargo konusunda yavaşlar, ne zaman kargoya verecekler ve sonuçlar hususunda gene yazacağım.

  son olarak: ayakkabılar elime ulaştı, birinde çoook çooook hafif dikiş hatası var, tasarım ürünü olduğu için doğal karşıladım, diğeri gayet güzel; benden onayı aldılar alışveriş yapabileceğim güzel bir tasarım sitesi bulmuş oldum. bir de gerçek deriden üretim yapmaya başlasalar, 10 üzerinden 10'u alacaklar.
 • bugün iki adet oxford ayakkabının elime geçtiği site. ürünleri sanırım sipariş üzerine tek tek üretiyorlar, ayakkabılar az önce sürülmüş gibi bally kokuyordu. görüntüleri oldukça sağlam, rahat da görünüyor. sanırım mecrea.com alışveriş için tercih edilebilirler arasında yerini alacak.
 • hayatımın en uzun online alışverişine sebep olan, tüm azmime rağmen ürününü satmamak için programlanmış teknik, tasarım ve pazarlama stratejisine sahip site. ama alışveriş değil.
 • farklı ve gerçekten güzel tasarımları uygun fiyata satan online alışveriş sitesi. özellikle kadın ayakkabılarında maskülen tarzda zarafeti yakalayabilmişler ki kendisi oldukça nadir görülen bir durumdur.
 • fotograflarla gönderilen ürünün birbirini anımsattığı site
 • kendisinden çok memnun kaldığım sitedir.

  önce ayakkabılara vuruldum ve 3 tane sipariş ettim. sonra aklıma düştü, sözlükte acaba ne demişler diye düşündüm, açıp okudum. okumaz olsaydım, bir pişmanlıklar, bir eyvahlar...

  abi 2 gün içinde kargom elime ulaştı. ayakkabılardan da son derece memnun kaldım. hayır düşünün, bir kadın kuaförden ve ayakkabı alışverişinden sonra kolay kolay mutlu olmaz. ben gayet mutluyum bu sefer.

  gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. fiyat-performans-hizmet kalitesi parametrelerini oranlayın, hatta oranlamayın bile.

  eyy mecrea ailesi, maden mühendisiyim ve gül gibi de işim var ama maaşıma ek olarak ayakkabı istihkakı verecekseniz beni işe alsanız ya. reklamcı olarak. *

  eyyorlamam bitti.
 • yeni diye gönderdikleri ayakkabıların içerisinden pamuk çıktı. hani ayakkabıyı alırsın, ayağına büyük gelir de uçlarına pamuk tıkarsın ya, heh işte aynen öyle. uyduruk çağrı merkezlerini aradığınızda da size cevap olarak, ''tercih sizin'' diyebiliyorlar. ''ayakkabıya zarar gelmesin'' diye yapmışlarmış. bak sen allahın işine ya. dur ben şimdi sinirimi bozmadan gerekli mecralara şikayet edip, marka olmak neleri gerektirir konulu bir ders vereceğim kendilerine sözlük.
 • internet siparişinizi iade etmek istediğinizde ücretin tamamını kredi kartına yatırmayan marka. tüketici haklarını çiğnemede son nokta. tebrikler.