şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pc, ps2, ps3, xbox, xbox360 ve wii icin cikacak oyun. super olacak cok umitliyim. bu kadar umitlenmemin en buyuk sebeplerinden biri oyunun call of duty serisinin aksine scriptsiz olusu. bir hat uzerinde dumduz ilerleyip spawn olan dusmanlar olmayacak. kendi yolunuzu belirleyecek, kendi yontemlerinizle dusmani alt edeceksiniz. sadece bu ozelligi ile bile call of duty'den daha iyi olacak gibi gozukuyor. bir "ilk" olacak diger ozelligiyse, ucaktan atladiktan sonra parasutumuzu kendimiz kontrol edebilecegiz. call of duty serisi gibi onceden belirlenmis noktaya direkt inis yapmayacagiz. parasutu kullanma becerimize bagli olarak en guvenli alana veyahut tam tersi inilebilecek en kotu noktaya inis yapacagiz. daha once hicbir ikinci dunya savasi konulu oyunda ele alinmamis bir baska ozellikle de karsi karsiyayiz: silahlarimizi modifiye edebilecegiz! bunlar ve daha bir cok yenilikle medal of honor 2007'nin ilk ceyreginde bizlerle olacak. sabirsizlaniyorum!

  --
  son haberlere gore ciki$i ertelenmi$ gibi gozukuyor. daha dogrusu olmayan haberlere gore diyeyim cunku ilk ceyrek oldu oyundan bir haber yok. buyuk ihtimalle 2007 icinde cikacak ama ne zaman? beklemedeyim.

  on inceleme yazisi:
  http://pc.ign.com/articles/742/742418p1.html

  trailerlar:
  http://www.youtube.com/watch?v=avi9tyufozm
  http://www.youtube.com/watch?v=hbom1p5eaoa
  http://www.youtube.com/watch?v=pbgpsd4bdok
 • 28 agustos'ta cikacak, ultra lineer call of duty 2 ve benzerlerinin aksine (cod 4'u tenzih ederim) kendi turune yenilikler getiren guzide oyun. unreal engine 3 kullanmaktadir. multiplayer'i da pek eglenceli olacak sanki. birinci elden (ehem, kaynak kod karsimda su an) sunu soyleyebilirim; parasutle catiya atlamak en iyi strateji.
 • grafikleri harika, sesleri süper, oynanış olarak call of duty vb. oyunlardan kat kat daha iyi bir oyun. 6gb isosuna karşılık keşke birazcık daha uzun sürseydi diyor insan.
 • öncelikle oyun çıkmadan önce muhtelif oyun sitelerinde oyun öncesi incelemeleri takip edilir. ne de olsa medal of honor gibi bir serinin sıkı takipçisisinizdir. daha sonra oyunun piyasaya çıkma tarihleri incelenir. oyunun isosu emule'e düşmüştür. isonun 6 gb olduğu görülünce kaç günde iner acaba diye soru işaretleriyle oyun download listesine atılır. listede olan diğer dosyaların aynı anda indirilmesinin etkisiyle oyunumuz 1 haftadan daha uzun bir süre de inmiştir. download olayının bittiğini görmenin sevinciyle oyun heyecanla install edilir. yükleme bittikten sonra serinin en son versiyonunu oynayabileceğim düşüncesi insana bir anlık da olsa bir huzur vermektedir. fakat oyunu açmak istediğinizde ekran kartınızın oyunu desteklemediğini görürsünüz. elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi ekrana bakarsınız. büyük bekleyişten sonra yaşadığınız bu hayal kırıklığının ardından acaba ekran kartımı değiştirsem mi soruları kafanızda dönmektedir. kendisi daha henüz oynayamasam da böyle bir oyundur. evet ekran kartımı değiştirmedim. hala sitesindeki videolara bakarak kendimi avutuyorum.
 • artık yeni bilgisayarlar almanın inanılmaz baskısına bir destek daha veren oyun. shader model 3.0. destekleyen bir ekran kartınız yoksa oturun nvidiaya sövmeye başlayın çünkü yakında o paraları bayılacaksınız.
 • paraşütle yere usturuplu bir şekilde inip elinizde silahla derhal muhabbete girebilmeniz gereken oyundur. aksi halde yere destursuz düşülür, toparlanılır, iki küfredilir, silah aheste beste çıkartılır, çatışmaya yakın yere düştüyseniz canınız yarıya iner...
  (bkz: düşenin dostu olmaz)
 • grafikleri ve atmosferi kusursuza yakın yeni nesil ww2 oyunu. yanlız sanki vuruş hissi pek olmamış gibi geldi bana. ayrıca hala 2.dünya savaşı oyunları çıkmasının başlıca nedenlerinden birinin de grafiklerin bitmek bilmeyen ilermesi olduğunu da kanıtlamış oyun.
 • oyundaki el bombası tekmeleme opsiyonuyla beni benden almıştır. sadece tekme kasarak oyunun sonunda ve savaşın bitiminde ingiltere milli takımına transfer olabiliyorsunuz easter egg sayesinde. ` : öehh`
 • medal of honor serisinin en son halkası olan 2007 çıkışlı oyun.oyundaki atmosferin *** diğer serilere göre çok daha başarılı olduğu söylenebilir.karakterimizin ismi ise travis.

  --- spoiler ---
  4.görevde uçaktan atlamadan hemen önce askerlerin söyledikleri ise adamı yarabilir.
  http://www.youtube.com/watch?v=akxyhpusr7e
  --- spoiler ---