şükela:  tümü | bugün
 • cesitli elektronik urunlerin satildigi cok katli alisveris merkezleri zinciri. ozellikle promosyonda olan urunler piyasanin cok altinda fiyatlarla satiliyor.
 • holanda'da internetshoplarin cok cok ustunde fiyata urun satan magazalar zinciridir.
  dixons gibi turevlerinden ucuzdur, o ayri.
 • elektronik alet bagimlilarinin bulusma noktasi. promosyonlari ile ihya eden güzel mekan.

  almanyada "ich bin doch nicht blöd"* sloganini kullanmaktadir.
 • aldiginiz ürünü bir hafta sonra kampanyaya sokup ücte bir fiyatina satarak kanser eden firma.
  kampanyalarini takip edenleri de ihya eden firma.
 • bunyesinde gercekten cok ucuz urunler var ama kredi karti kabul etmeyip pre-paid telefonlari alman vatandasi disinda kimseye satmiyorlar.
 • 2007 baharında türkiye'de ilk mağazasını açacak olan saturn 'ün üvey kardeşi.
 • türkiye pazarına girişiyle retail kanalını sarsacağı ve pazardaki küçük oyuncuların yok olmasına neden olabileceği tahmin edilen teknoloji mağazası. bu nedenle özel hazırlıklar yapılmaktadır sektörde.
 • eger ki guclu bir bayi agina sahip olmayi ba$arabilirse (ki ureticilerin olu$turdugu guclu kanal yapisi sebebiyle bir cok uretici bu tarz buyuk perakendecilere urunlerini vermiyorlar, misal vestel), ilk etapta ozellikle vatan computer, gold bilgisayar ve bimeks'i sarsabilir.. umraniye subelerinin hemen akabinde $ube uzerine $ube acmalari gerekiyor, ancak ve ancak bu sayede kendilerini farklila$tiran o me$hur damping yapma ozelliklerinin meyvesini yiyebilirler.. yoksa be$ikta$'ta oturan adam sirf bir printer 20-30 ytl daha ucuz diye evinden kalkip umraniye'ye gitmez.. bunyesinde bulundugu metro grubun turkiye tecrubesi sayesinde pazara kisa surede isinacagini tahmin ediyorum.. bunun acilmasi ile artik umraniye'ye sabah giden biri ikea + mediamarkt turu ile sanirim ak$amin karanliginda eve doner..
 • avrupa nin teknosasi. turkiye ye gore ucuz densede aslinda, bol cesit karsilastirabilme disinda herhangi bir esprisi yoktur, sattiklari urunleri %10 daha ucuza netten bulabilirsiniz.

  birde vestel mediamarkta iyi calismaktadir. ama vestel satis mudurleri urunlerin satis yerleri konusunda daha ince dusunseler iyi olacaklar. zira fiyat siralamasina konan urunlerde vestel en sonda yer almakta bu da kalite/kalitesizlik algilamasinda onemli rol oynamaktadir.
 • dolmabahçe'de reklam afişini gördüğüm, beni şaşkınlığa sürükleyen firma... sloganını tam hatırlayamayacağım ama seksi bir kadın resmi eşliğinde ürünlerinin natashalara benzediğini söylüyorlardı. arkadaşımla afişin çözümlemesini yapmaya çalıştık ama hangi ucundan tutsak elimizde kaldı, çok kafa yoramadık. yine de birinin bu firmanın yetkililerini türkiye pazarına girdikleri konusunda uyarması gerektiğini düşünüyorum.

  edit: sloganları tam olarak şöyleymiş, "eylülden itibaren tıpkı natasha'lar gibi en çekici aletleri aynı çatı altında bulacaksınız."