• (bkz: #49923006)
  • yalan dolan diye bir youtube kanalı vardı meğer bunlarınmış oradaki çocuklar ayrılmak istiyoruz diyince kanaldaki bütün videoları gizlemişler (ya da silmişler)

sorsan youtube kapanınca yasaktı sansürdü sabaha akdar mağdur edebiyatı yaparlar. resmen emek hırsızlığı yapmışlar. yakıştıramadım.

onun dışında diğer kanalları sürekli iddiaya falan giriyor böcek möcek yiyor adamlar.
  • youtubeden kar elde etmeye çalışan gereksiz bir oluşum
  • sıkıcı.
  • bugün kız arkadaşımla moda sahilde yürüyüş yaparken
    'mediakraft' logosu ve ismi yazan bir ofis gördüm. youtube'dan bildiğim için 'lan bir bakayım cem melih falan vardır bir sigara içer kolay gelsin beyler der çıkarım' kafasıyla çaldım zili.

kapıyı patronları açtı selam hoş beş muhabbetinden sonra "acaba ofisinize girip tanışabilir miyim ekibinizle" diye bir soru yönelttim,
    -üzgünüm çok fazla gelen oluyor sizi alamam. dedi.
    peki dedim tuttum kız arkadaşımın elinden modadan vurduk aşağıya.

seveni çokmuş. ben sevmiyorum artık. oysa türkiyede saçma konuları işleseler de (böcek yeme boktan püsürükten şeyler) profesyonel sistem ve ofis ciddiyeti ile bu işe yoğunlaştıkları için kendilerinin abonesi ve takipçisiydim. yolları açık olsun efenim ne diyelim.

(bkz: miş'li di'li geçmiş zaman)
  • merkezi köln, almanya olan multi channel video network. köln, berlin, warschau, ıstanbul'da ofisleri bulunuyor.
  • çocuk ve ergenler için youtube kanalları işleten kuruluş.
    7-12 yaş arası hedeflemeleri var anladığım kadarıyla.
    küçücük çocuklar dünya'nın en acı biberini yedik, böcek yiyoruz gibi videolarla vakit geçiriyor bunlar yüzünden.
    biz o yaşlarda çizgifilm izlemekle vakit geçirirdik ama bir kalite vardı en azından.
    üzülüyorum yani bunlarla büyüyen çocuklar nasıl yön verecek geleceğe?
    çok yazık...
  • hedef kitlesi 0-13 yaş olan şirket. cadı sila diye de bir profilleri var.
  • ınsanı youtubedan soğutan bir ekip. videoları her tık başına 15 iq puanı düşürme garantilidir. bir neslin çocuğu bu saçma videolarla heba oluyor. yeni yeni kanallar açmaktan da bıkamamış ekiptir.
  • şu sıralar sallantıda olan şirket. cem korkmaz'ın ayrılmasından sonra başka bir adamlarını da onedio'ya kaptırdılar.
hesabın var mı? giriş yap