• yalan dolan diye bir youtube kanalı vardı meğer bunlarınmış oradaki çocuklar ayrılmak istiyoruz diyince kanaldaki bütün videoları gizlemişler (ya da silmişler)

sorsan youtube kapanınca yasaktı sansürdü sabaha akdar mağdur edebiyatı yaparlar. resmen emek hırsızlığı yapmışlar. yakıştıramadım.

onun dışında diğer kanalları sürekli iddiaya falan giriyor böcek möcek yiyor adamlar.
  • ınsanı youtubedan soğutan bir ekip. videoları her tık başına 15 iq puanı düşürme garantilidir. bir neslin çocuğu bu saçma videolarla heba oluyor. yeni yeni kanallar açmaktan da bıkamamış ekiptir.
  • acik ve net cem kormaz‘in ölümüne kismende olsa sebep olan yoube kurulusu. allah belalarini versin. bir can bir küfürden mi ibaret ? bunlarin filmini sinemada para verip izlemeyin.

edit: ekleme
  • dünyanın en siktiriboktan youtube kanalı.
  • çocuk ve ergenler için youtube kanalları işleten kuruluş.
    7-12 yaş arası hedeflemeleri var anladığım kadarıyla.
    küçücük çocuklar dünya'nın en acı biberini yedik, böcek yiyoruz gibi videolarla vakit geçiriyor bunlar yüzünden.
    biz o yaşlarda çizgifilm izlemekle vakit geçirirdik ama bir kalite vardı en azından.
    üzülüyorum yani bunlarla büyüyen çocuklar nasıl yön verecek geleceğe?
    çok yazık...
  • bu ekiple alakalı daha önceki entrylerim hep iyiydi ama şu andan itibaren aklımda hepsi kötü kişiler olarak kalacaklar. şirketi şirket yapan eleman ölmüş. işten çıkarılmıştı. sadece küfür ettiği için. yaptıkları filmde en ufak küfür varsa allah belanızı versin diyorum.

adam intihar etmiş. bir tane "ışıklar içinde uyu" videosu koymuşlar. başka hiç bir şey yok. ışıklar içinde uyu nedir lan? bu adamın intiharında hepinizin de suçu var. bu kadar açık.

edit: imla.
  • ne kadar iki yüzlü bir ekip olduklarını göstermiş şirket.

"çok şahane" filminiz; "yutuba düşünce izleriz yaaa boşa para vermeyelim" ergenleri sayesinde kuruş kazandırmaz umarım. izleyici kitleniz bunlar nasılsa..

çalışanlarının "çok iyiyiz, kankayız" modlarının ne kadar yapay olduğunu, cem'in intiharına yazdıkları samimiyetsiz başsağlığı "hikaye"leriyle görmüş olduk. *
  • bundan sonra herhangi bir mediakraft video'su izleyenler, bence bu olayda onlar kadar suçlu olacaklardır.
  • kendilerini pek sevmem fakat adamlar zorla indirim yapacaksın demiyor dostum esnaf isterse satmaz gayet normal bir durum bence.
  • iq'su ayakkabı numarasından küçük insanlar için videolar çeken tüccar oluşum.
hesabın var mı? giriş yap