şükela:  tümü | bugün
  • hitap ettiği kesime göre en çok tutulan içerikler yaptıkları için acımasız davranmak istemiyorum ama..
    özellikle (bkz: oha diyorum) ve (bkz: yapyap) kanallarında kimisi direk araklama olan çok çeşitli videoların akabinde, hala koca adamların (bkz: şirket ortağı youtube girişimcisi) mayoyla şişme havuza girip kola mentos deneği yapmaları arada canım sıkıldıkça videolarını izleyen beni, ne izliyorum lan ben! dedirterek kendine getirmiştir.

calışanlarının çileden çıktığı ama ne hikmetse tek bir küfür etmedikleri realiteden uzak videolarında, popüler kültürden her şeyi kullanan, belki çocuk ve gençleri eğlendiren ama aslında onları eğitmekten uzak videolarında, gördüğüm şeylerden artık sıkıldım. insanda bir seviye olur kardeşim.
    belki denk gelip okuyan kültürlü yazarlar varsa küçümser tavır sergileyebilirler ama düzenli şekilde, dolu içerik neredeyse yok, olduğundan insan böyle şeylere bulaşabiliyor.

tabiki herkes ekmek parası peşinde bu da bir karalama kampanyası değil zaten. sadece burası türkiye olduğu için internetin tv alternatifi olmasını bu şekilde diğer leş youtuberlar ile main streamde sürdüren kanalların yaptıkları beni şaşırtmıyor.

diyeceksiniz eleştiriyorsun da birader sana göre düzgün içerik nasıl, yapan kanal yok mu diyenler için söylüyorum, elbette ilgi alanına göre kaliteli türk kanallar var, aramaya inanıyorsan bulabilirsin. tv yerine internette içerik üretenler izlenecekse kaliteli kanallar çoğalmalı. yoksa internet değerlendirilmeyen, tv gibi çöplük olmaya devam eder