şükela:  tümü | bugün soru sor
  • alman firması mediamarktsaturn ile sabancı holding arasında görüşmelerin sürdüğü, yakında mediamarkt'ın teknosa'nın hepsine sahip olacağı hadise.

kaynak: link
  • turuncu indirimdeyken alsın daha ucuza gelir.
  • teknosa'nın 999 tl olan ürünü önce şişirip 1.999 tl yapıp, bu fiyattan hiç satmayıp, 1 gecede etiketine " %50 indirim, sadece 999 tl" yazıp sazan.avi tuzağına umarım girmemiştir bu almanlar..
  • yukarıdaki arkadaş yine iyi denk gelmiş ben ilk gün 100 liralık ürünü 2 ay sonra %50 indirimle 150 liraya gördüm.
    mediamarkt'ın teknosa yüzünden batması
  • mediamarkt'ın teknoloji mağazası görünümlü oyuncakçıyı satın alması olayıdır
  • 11 aydır 1500 küsür işçinin kıdem tazminatlarının üstüne "hileli iflas" yolu ile konan metro'nun alt kuruluşu olan media markt'ın gerçekleştirmek istediği satın almadır.

https://www.olayneyseo.com/…buyutmenin-pesinde.html

şimdi bol bol türkiye milliyetçiliği temalı media markt reklamı izleriz.

tabii teknosa işçileri de bu süreçte işlerinden "hileli" biçimde olabilir, yapmadıkları şey değil.
  • dalgalı kurların kurbanı oldu diğer pek çok elektronik cihaz satan firmalar gibi. bu konuda sağlam ve zekice çözümler üreten iki firma vardı zaten, bir media markt, iki vatan bilgisayar. diğerlerinin baş edemeyeceği çok belliydi.
  • yavuz bingöl'ün solcu sayıldığı yıllarda , reklamlarına çıkartıp , istanbul'un tüm billboardlarını donatan ve dönüşümünün fitilini ateşleyen alman devi bu abi beklerim.

kıskandığını almış yine alman.
  • teknosa'da işlerin uzun zamandır iyi gitmediğini biliyorum. mediamarkt hakkında pek bir bilgim yok ama teknosa'dan daha iyi durumda olduklarını sanmam, çalışanlarının maaşlarını ödemediklerini duymuştum.

biri dükkanı kapatıp tamamen e-ticarete yönelir, diğeri de türkiye'den çıkar diye beklerken, bu haber şaşırttı.
  • media markt bildigim kadariyla ilk kez gecen sene kar acikladi. yani o da para kazanamayan bir firma.
    10 yildir tek emelleri herkes batana kadar nefeslerini tutup sonra tekel olup milletr kırbacı vurmak.

ama dunya degisti be mediamarkt. kim magazadan elektronik alisverisi yapiyor ki artik.
    yarin bi amazon acilir ne edecegini sasirirsin.

long live online shopping