şükela:  tümü | bugün
  • gitmeyi düşündüğüm ama sonra hakkındaki şikayetleri okuyarak vazgeçtiğim hastanedir.

    hakkında iyi yorumlar barındırmayan türkiye'deki sıradan özel hastanelerden biridir.
  • hastane değildir. 4+1 daire içerisinde her oda da hizmet veren garip bir yer.
    bir oda da hemoroid kontrolü yapılırken diğer oda içerisinde varis operasyonları yapılmaktadır.

    ben varis sorunuyla gitmiştim ve sorunum geçmediği gibi yeniden nüksetti. çünkü yapılan uygulama (sikloraterapi) bana uygun değilmiş. yapmak adına yapılmış. üstelik doblör bile çekilmeden direk enjektörle dalmıştı bacaklarıma.
  • varis tedavi ediyoruz diye insan soyan bu yakın günlerde (bkz: idea klinik) diye isim değiştiren bir yerdir. insanlardan parayı peşin alırlar seans seans tedavi edeceklerini söylerler lakin çoğu kişi gibi sizde tedaviye yanıt vermezsiniz ama onlar size nasıl olur ilk kez böyle bişi ile karşılaşıyoruz havası ile yaklaşırlar. ayrıca bu işlemlerin çoğunuda kendilerine doktor diyen kişiler değil hemşireler yaparlar. ben bunları birinci dereceden yaşayan biri olarak söylüyorumki internetteki reklamlarına kanıp gittim pişman oldum.
  • isim değiştirmiş şarlatanımsı kurum. tek dertleri reklam yaparak birilerini tuzaklarına çekmek. sorsan her şeyi tedavi ediyorlar. hem de kusursuz. lakin memnuniyet oranı yerlerde. buralarda çalışanların doktor olduklarından bile şüpheliyim. yeni adları (bkz: https://www.medicinarts.com/)(bkz: https://www.ideaklinik.com.tr/)