şükela:  tümü | bugün
  • dalgınlığıma geldi üyeliği onayladım şimdi iptal ettiremiyorum.
  • medical life group tarafından gönderilen cevap metni şu şekilde;

"sekiz (8) senedir sağlık/hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz : müşterilerimiz yada müşteri olmayanların memnuniyetsizliği yada şikayetlerine gereken hassasiyeti göstermeyi sorunları ile ilgilenip çözüm üretmeyi marka-kurum ilkesi olarak benimsemiştir. her türlü soru,sorun yada şikayet için musterihizmetleri@medicallifegroup.com.tr mail adresinden yada 0212 438 47 47 numaralı telefondan dönüş yapabilirsiniz."
  • bugün beni de aradılar, tam olarak aynı şeyleri söylediler.
    anlattıkları her şeyi yazılı olarak istedim, bana sadece bir excel gönderdiler ve içeriğinde şu şu muayene olur falan yazıyordu.
    hiç detay yok, hiç başka bir yazı yok.
    bunun profesyonellik ve kurumsallıkla uzaktan yakından alakası olmadığını belirten bir mail attım, tabi ki dönüş olmadı.
    siz siz olun, bu firmayla iş yapacaksanız ince eleyip sık dokuyun derim.
  • bugün kendileri tarafından arandım, call center elemanının lakayıtlığı hakikaten çok enteresandı. "gördüğüm kadarıyla hiç check up yaptırmamışsınız! yoksa sağlığınızı ihmal mi ediyorsunuz hııı?!" falan yaptı bana böyle. axess kullanıyormuşum o yüzden kampanya varmış falan.

dedim siz benim check up yaptırmadığımı ve axess kullandığımı nerden biliyorsunuz? anlaşmalı olduğumuz firmalardan alıyoruz bilgileri diyor. abi deliricem. asla gitmediğim, tanımadığım, daha önce adını duymadığım bir firma beni arıyor ve diyor ki sağlık geçmişini ve dahi hangi kredi kartını kullandığını biliyorum.

siz benim kimlik bilgilerimi nerden satın aldınız dedim, bir trip bir trip. istemiyorum bir daha aranmak deyince de adam "hı hı tmm tmm arnmzsnz bi dha" falan dedi kapattı telefonu.

bu ne abi, sağlık sektörü tarafından sınanıyorum herhalde ben.
  • az önce arandım ve tamamen aynı senaryo ile karşılaştım. tek fark olarak yapıkredi ile anlaşmalı olduklarını iddia etmeleri. ve üstüne üstlük istemediğimi söylememi rağmen adresimi istediklerinde neden adres veriyorum? dediğimde sağlık kartınızı göndermek için diyor. istemiyorum dediğim halde!

duygu sömürüsü olarak da "benin ailemin boğazından ekmek geçiyor" argümanı tepemi attıran nokta.
  • gördüğüm kadarıyla hiç check up yaptırmamışsınız! yoksa sağlığınızı ihmal mi ediyorsunuz hııı?!" mottosuyla sağlık(!) dağıtan hizmet kuruluşu.

yaklaşık 20 dakikalık bir görüşme sonunda önce telefonu kapatmayı başarabildim.

şirketlerinin 20. yıl dönümü dolayısıyla kampanya olduğunu 4 kişilik 1 yıl boyunca
    -her ay göz muayenesi
    -her ay ağız ve diş kontrolü plak temizleme işlemi
    -ve check up 800 kusur lira dediler . araştırıp dönücem dediğimde ise döncem diyenler mevlana oldu gibi bir cevapla karşılaştım.

neyse fazla uzatmayım web sitelerinde bahsettikleri hizmetlerin hiç biri yazmıyor. iyi araştırmakta hatta bulaşmamakta fayda var diye düşünüyorum. sağlıklı günler dilerim.

unutmadan
    (bkz: 0212 603 55 60)
  • sene olmus 2018 hala ayni senaryo ile ariyorlar. bu sefer inandiricilik katmak icin mersis numarasi ayarlamislar sanirim. numarayi yaziyorum hicbir sey cikmiyor. muthisler.
  • az önce aradılar. finansbank kredi kartına sahip olduğum için bana özel kampanya tanımlanmış aylık 9x69 tl taksit ödemem şartıyla anlaşmalı oldukları bütün özel hastanelerde check-up, diş kontrolü vs. yaptırabiliyormuşuz (yersen)
    lakayt bir tavırla konuşan çağrı merkezi personeline sahip ne idiği belirsiz bir firma.
    arandığım numara (bkz: 2129450379)
    kampanyadan yararlanmam için aramamı söyledikleri numara (bkz: 4441193)