• sevgili ekşiseverler: başlığı açan entry'sini silmiş, başlık bana kalmış...

başarılı bir esinlenme olmuş cidden

https://youtu.be/uxhzyrq1fws
  • reklamın en büyük başarısı, bu reklam fikrini peak’e iteleyen satışçının başarısıdır.

peak belli ki lokalden yatırımcı istiyor, çünkü prime-time’de pembe dizi izleyen bir profilden mucize beklemiyorlardır diye düşünüyorum.
  • audi açısından başarıdır.

audi reklamı
  • çok başarılı bir arak olmuş.

kendisini tebrik eder başarılarının devamını tüm kerizler adına dilerim.
  • aynı zamanda sosyal medya reklamlarını da başlatmıştır.

güzel iş ama orijinal olmamasi oldukça üzücü. her şeyi geçtim ulan reklamdaki müzik bile aynı bari onu degistirseydiniz.

bir kez de aha bak güzel iş dediğimiz bir şey copy+paste çıkmasın.

gelelim finale. başarılı mıdır? ses getirmiştir fakat peak games'in marka imajına zarar vermiştir.
  • ayni zamanda sevgi sever isimli suser’in de medina turgul ile iliskisini sorgulatmaktadır

edit: sevgi entryleri silince havada asılı kaldı bu arguman. teşekkürler sevgi
  • oha müziğine kadar çalmışlar. ayrıca 3 dakikalık reklam mı olur lan ben izlerken ilgimi kaybettim.
  • çaldıkları reklamla gurur duyan. yaptıkları hırsızlığı alkışlayan ekşi sözlük yazarlarının olduğu reklam ajansı.

bu ülke de en çok hırsızlar alkış alıyor. öyle ki, konu başlığına sürekli girdi giren düşünme yetisini kaybetmiş bir adet yazarın daha önce ki girdilerine bakıldığında ise, apaçık ironiyi sizlerde göreceksiniz.

daha önce ki girdilerinde bir başka konuda hırsızlığa dem vuran arkadaş, burada ise hırsızlığı alkışlıyor.
  • hohohoyt başarıyla uzaktan yakından alakası yoktur, keriz silkelemekle alakalıdır.
  • başlığında ağlayarak ajansı kutlayan (bkz: sevgi sever) suser'ı daha yakın zamanda fuat adında bir rapçiyi kazak grubun muziğini kullandığı için çaldıkları gerekçesiyle yazıklar olsun diyerek eleştirmiş. fakat bugun peak reklamı için yapılan bir esinlenme olduğunu dahi zor kabul ediyor, lol.

sevgi sever, ajans sever, peak sever.

tanım: başarısız işten gurur duyan bir ajans durumu.
hesabın var mı? giriş yap