şükela:  tümü | bugün soru sor
  • taraftar olmadan şampiyonluk nasıl kutlanır diyeceğim ama zor tutulan insanların bir kısmına forma dağıtmak suretiyle bu sorun çözülür sanıyorum.

yapay takımın yapay taraftarı 1 gecede oluşturulur ve sokaklara salınır. çağır malum ocakların mensuplarını ve gençlik kollarını, çal takım otobüsünden dombıra başakşehir bayram yeri olsun.
  • rıfkı & saniye 'nin düğün konvoyundan daha az miktarda araçla kutlanacaktır. araçların yarısıda belediye ye ait olacaktır.

tanım: kendin çal, kendin oyna.
  • bir beşiktaşlı olarak başakşehirin kutlamasını göreceğime gs nin kutlamasını tercih ederim.
  • bir galatasaraylı olarak fenerbahçe olsun beşiktaş olsun ama başakşehir olmasın diyorum.
  • hele bir şampiyon olsunlar güce tapan halktan bunları da destekleyenler çıkar elbet rahat olun siz.

istanbul takımlarını acz içerisinde bırakan ve şampiyon olmasını istediğim tek istanbul takımının kutlamalarıdır.
  • bir bursasporlu olarak şampiyon göztepe olsun,trabzon olsun,eskişehir olsun,ankaragücü olsun ama üçüzler siktir olsun istiyorum.

başakşehir sahibini bekleyen kurbanlık koyun gibi satılacağı ana kadar hazır yem ile besleniyor.
  • akbiller havaya eşliğinde metrolarda kutlanacaktır.
    olmayacak olan şampiyonluk kutlamalarıdır.
    not: gs
  • eskişehir haricinde her yerde kutlanabilir, sakıncası yoktur.
  • buyuk ihtimalle kupayi cumurbaskaninin elinden alacaklardir, o nedenle stadyum da dolup tasacaktir ve akp mitingi haline donusecektir.

ps : besiktas olamazsa umarip gs ya da fb sampiyon olur, yemisim basaksehirini, nasil olsa osmanlispor gibi vadesi dolunca dibi gorecektir.