şükela:  tümü | bugün
  • damadın hazine-maliye bakanı, tur sahibinin turizm bakanı, özel okul sahibinin milli eğitim bakanı, genelkurmay başkanının savunma bakanı olması kadar manidardır. yeminle benim de aklıma gelmişti.
  • istiyorlar ki köy kahvesinde okey dönen emekli bakan olsun! ayrıca yıllarca ve hala işbankası kârı ile chp finanse edilirken ses çıkarmayanlar siyasi etikten nasıl bahsediyor?
  • akp döneminde şaşırılmayacak olaylardan biri.

ayrıca medipol hastanelerinin bilmem kaç hissesi erdoğan ailesinindir. yanlış hatırlamıyorsam emine erdoğan hanımefendinin adına bu hisseler.

bilenler bilmeyenlere anlatsın. hala şaşıranlar varsa lütfen artık isveç, isviçre dolaylarına yerleşsin.
  • türkiye a.ş. yönetim kurulu.
  • sasirtmayan olaydir. eski bakaninda ozel hastahanesi vardi.

chp ye isbankasindan para geldigini ispatlayabilirmisin ozel msjini kapatan azot israfi?

son sozum sana eksi peach

(#79018890)
    bu kadar naif ve salak insanlara ne isvicre de nede isvecte yer yok. eseklerin aklina karpuz kabugu sokma lutfen. burayi da ortadoguya benzetecekler sonra..
  • bu başlığın altındaki şu muazzam entrye hitaben yazılıyor bu entry #79018828

iş bankası kârı ile chp finansa edilmiyor, kanunen mümkün değil, tek kuruş finanse edemezsin hatta. cahillikte sınır olmalı.

bu arada özel hastane sahibi adamdan sağlık bakanı yapmak kendileri açısından oldukça mantıklıdır, artık vatandaşın devletten düzgün bir sağlık hizmeti alacağını sanmak hayaldir.

paran varsa gidersin özele bunların cebini doldurursun, paran yoksa zaten hakkın olan şey için yine de katkı payı diye para verir, üstüne de bolca sürünürsün.