• ets tur’un sahibi de turizm bakanı.
  • liyakatından dolayı bakan olduğunu, bir tarikat ilişkisi ve cumhurbaşkanı’nın özel doktoru olduğu için bakan olmadığını öğrenmiş olduğumuz kişidir.
    çünkü, cerrahpaşa, ssk hastahaneleri devlet hastahanesi olduğu için oradaki profesör olmuş yöneticilerin hele biatçı değillerse pek liyakatı yoktur.
  • türkiye a.ş. yönetim kurulu.
  • damadın hazine-maliye bakanı, tur sahibinin turizm bakanı, özel okul sahibinin milli eğitim bakanı, genelkurmay başkanının savunma bakanı olması kadar manidardır. yeminle benim de aklıma gelmişti.
  • aynı zamanda bu kişi lösev hastanelerine ruhsat vermeyen sağlık bakanıdır.herkes koronavirüs sebebiyle kendisini kahraman(!) ilan etti bile.
    işini yapmak zorunda olan iktidar döneminden payını almaya çalışan vasıfsız devlet bakanından başka bir şey değildir.
  • liyakati olsa dahi,ahlâkı son derece yüksek olsa dahi toplumda oluşacak algı bakımından olmaması gerekendir. liyakat sahibi başka birisi yokmu sanki ülkede yoksa zaten dükkanı kapatıp gidelim.
  • hastanesine arazi kapattığı gerçeğini normalleştiren sığır sürüsünün olduğu ülkede hastane patronu sağlık bakanı olur. okul patronu milli eğitim bakanı olur.
    memlekette tıp doktoru kalmamış mı da bu adam bakan olmuş. ayrıca bu bakanı kim seçmiştir. vatandaşın karşısına çıkıp vatandaştan oy almış mı ?
    hepimiz için sağlık hizmeti istiyorsak sağlık bakanı hastane patronu olmamalı. kamucu insanlar hepimiz için yönetmeli sağlık sistemini. aynı şeyler milli eğitim bakanlığı için de geçerli. memleketi ucubeye çevirdiniz. hata yapılır elbet ama hatayı böyle savunmak trollükten başka bir şey değil.
  • şu çok ünlü "devleti şirket gibi yöneteceksin aslında" mantığının sonucudur.
  • kendisi dün çok ilginç bir şey söyledi canlı yayında. özel hastaneden ve üniversite hastanesinden istifa edenlerin devlete geçmelerine izin vermeyeceğiz diye. acaba diyor insan...
hesabın var mı? giriş yap