şükela:  tümü | bugün
  • yüzyıl'da kanal d binasının karşısında bulunan hastane. tem'den gelenlerin göztepe çıkışından ulaşabileceği kurumun yurtiçi ve yurtdışı hasta transferlerine olanak sağlayan bir de heliport alanı olacakmış.
  • belgin harzadın gibi müthiş bir kadın doğum uzmanına sahip hastane. hemşireleride çok yardımseverdir.
  • acil servisi oldukça kalabalık ve kötü olmasına rağmen poliklinik ve servisler tarafında oldukça lüks, modern ve temiz görüntü veren, muayene olduğum doktorlarından şifa bulduğum özel hastane.
  • 8 gündür istanbulda aramadığım kbb doktoru kalmadı taa kii buraya bulana kadar.bayram tatili olduğundan dolayı ücretsiz muayene oldum doktorlar çok güler yüzlü ve çok ilgili muayene için tavsiye edilir.
  • yardımcı doçent doktor ve altı titre sahip doktorlarına sgk farkı almadan ücretsiz muayne olabileceğiniz, her aramanızda en az 8 kişi sıra bekleyip ulaşabildiğiniz çağrı merkezinide ki görevli arkadaş derdinize çare olamayınca klasik çağrı merkezi numarası olan " alo sesiniz gelmiyor sizi duyamıyorum, telefonu kapatıyorum, iyi günler" numarası çeken hastane...

bir değil iki değil kaç oldu suratıma telefon kapatıyorlar, ayıptır kardeşim...
  • önüne gelenin üniversite açtığı ülkemizde açılan sıradan bir cemaat üniversitesi hastanesi. bildiğin özel hastane lan! ne üniversite hastanesi.
  • bildiğin ticarethane. arkadaş tamam devlet hastanesi değil, hayrına iş yapmıyorlar da bunlar bildiğin avm kafasını yaşıyorlar. gidiyorsun otopark anasının nikahı para. zaten 500 lira hastaneye vermişim daha 14 lira otopark parası nedir? içerde kafetaryalar bildiğin taksim restoran parası. allahı var sezar salataları ve tatlıları iyi. lezzetleri güzel o konuda laf yok. ama arkadaş komple avm kafasıyla işletilen bi yer. tek enjeksiyonun dahi parasını hesaplıyorlar. tanıdık ve çok iyi yetişmiş bir doktor olmasa kesinlikle gitmem.
  • çocuk kliniğindeki bir doçent doktor için sgk anlaşmalı hastaya muayene ucreti olarak 125 tl, rontgen filmine 25 tl ve bir kac cesit allerji tesbipiti için kan tahliline 160 kusur lira isteyen hastane. genel goruntu dogrudan yesil sermaye oldugu yonunde. temiz ve modern (tesis ve ekipman olarak) gorunuyor. ancak oldukca kalabalık oldugunu soylemek gerekir.
  • otoyol levhalarına adını yazdırabilen özel şirket.

bu özel şirketin sahibinde "hamili kart yakinimdir" kartından var sanırım.
    tahminen devletin en başlarından birinin birinci derece akrabası felan olsa gerek.

yoksa kıçını yırtsan, devletin otoyol levhasına reklamını koyamazsın !
    parayla da koyamazsın...

cebinde benim cebimdeki kadar parası olan bir büyüğümüzün bişeysi olabilir bu özel şirketin sahibi.
    e tabii ki nereye baksan şu anki hüqûmetin propagandasını görürsün her yerde.

bir de birtakım zengin araplar istanbul'a gelip, bu hastanede muayene tedavi felan oluyorlarmış.
    bir arkadaşımdan duydum ekolüne dayanarak yazdım.
  • diyaliz servisinin başarılı olduğu ayrıca hem nefrolog hem de diyaliz makinesini bünyesinde bulunduran ve istanbul'da bulunan nadir hastanelerden birtanesi.