şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kavacıkta açılacak olan yeni bir hastane.
    yapılırken çok lüks olacağı söyleniyordu..

http://www.medistate.com.tr/
  • para olarak pahalı ama hizmet kalitesi mükemmel bir hastane. allah acil servise düşürmesin.
  • lüks görüntüsü ile pahalıymış gibi bir imaj çizse de aslında birçok hastaneye göre daha hesaplı olan hastanedir. hemen her bölümde sgk anlaşması vardır. birçok kampanya da yapılıyor ve bazı hizmetler sudan ucuza geliyor. örneğin doğumun 2.000tl civarı olması pahalı değil aksine ne kadar ucuz olduğuna dair bir fikir verebilir. sgk geçmeyen bölümler bildiğim kadarı ile klinik psikoloji ile beslenme ve diyetetik. bu bölümlerde de zaten ücretler yine piyasanın çok altında. kısacası neymiş dışarıdan göründüğü gibi değilmiş her şey.
  • kavacık'ta çok ilgili hemşire ve doktorların görev yaptığı, beni çok iyi ağırlayan hastane. hastalık anlarında insanın en çok ihtiyaç duyduğu şey bu güven duygusu sanırım.
  • sgk ile olan anlaşmasının avantajlarını kullanarak çeşitli uyanıklıklarla para toplayan hastane. muayene sonrası 15 gün sonra sizi kontrole çağırıp o tarihte gittiğinizde sizden tekrar muayene ücreti talep ediyorlar. sgk kapsamında muayene olan hastaların yasal kontrol süresinin 10 gün olduğu bilgisini ise tekrar muayene ücreti ödemek zorunda kaldığınızda size veriyorlar. ben de bilirim 10. günde kontrole gitmesini de doktorunuz 15 gün sonra çağırıyor. sigortasız olarak özel hastanede muayene olsanız zaten aynı paraya denk gelmiş oluyor.
  • çalışanlarına değer vermeyen hastanedir. hatta onları insan yerine bile koymayan hastanedir. zaten hastaneye girdiğiniz zaman çalışanların yüzlerindeki ifadeden, hal ve hareketlerinden, konuşma ve hitap şekillerinden bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
  • kavacık fizik tedavi bölümünden uzak durun. o kadar diyorum...
  • bütün bölümlerinden uzak durulması gereken hastane. buraya gideceğinize baytara gidin emin olun daha faydalı olacaktır.
  • ilk açıldığı günden beri gerek kendim gerekse yakın çevrem dolayısıyla içli dışlı olduğum hastanedir.ilk zamanlarda hem doktor kadrosu hemde çalışanları daha kaliteliydi şu anda pekçok branşda devlet hastanelerini ararsınız .
  • içerisinde paragöz doktorların bulunduğu ticarethane. dışarıdan aldığınız bir raporu buraya göstermek istediğinizde kabuş etmezler, çünkü güvenemeyiz gibi bir neden uydururlar. imkanınız varsa buraya değil başka bir özel hastaneye gidin derim