şükela:  tümü | bugün
  • bi' 10 gün kadar önce telefonuma indirdiğim ve düzenli olarak kullandığım uygulama.

sabah, yatmadan önce ve bazen yolda toplu taşıma aracındayken açıp içerikte söylenenleri uyguluyorum. 10 günde inanılmaz faydasını gördüm diyebilirim. uyku öncesi için hazırlanmış meditasyon sizi uykuya hazırlıyor. mesela geçen gece gram uykum olmamasına rağmen dinlerken uyuyakalmışım.

...ve 1 saat önce, bayağı gergindim, bi' anda stres altına girdim, dışarı çıkıp yürümek, rahatlamak istedim. ama dışarı çıkmak için üşendim niyeyse... camı açıp ne yapsam diye düşünürken aklıma uygulamada ''duygularını yönet'' başlığı altında bulunan içeriklerden ''stresi rahatlat'' programı geldi. beni yatıştırabileceğini o an için sanmasam da 15 dakikanın sonunda büyük oranda beni rahatlattığını söyleyebilirim. - ve şu an beni buraya yazmaya iten şey de bu oldu zaten.-

bana kalırsa, gayet başarılı bi' uygulama olmuş, uygulamayı çıkaran kişilerinde bu işi ne kadar titizlikle yaptıklarını uygulamanın web adresinden, ara ara inboxıma düşen maillerden anlayabiliyorum. böyle şeylere kafa yoran insanlar olduğunu bilmek beni sebepsizce mutlu ediyor...

hem ücretsiz hem de premium olarak kullanabileceğiniz seçenekleri mevcut. belki merak eden ve denemek isteyen olur diye linkler burda :

web
    ıos
    android

p.s. kendiniz için 5 dk ayırmak bence o kadar zor olmamalı.
  • (bkz: reklam olduğu bariz olan entryler)

yani. pek geri dönüş gibi değil sanki :(