• motosiklet sürmek.

nitekim sürüş esnasında tüm dikkatin yolda olması gerekir. bu ise, manevi tüm sıkıntılarımızdan arınmamızı gerektirir.

rüzgar sesi, motorun uğultusu, ormanlı kıvrımlı bir dağ yolunda her şeyden uzakta titreşimle yol almak.
  • kedi, köpek sevmek.
  • yemek yapmak.
  • hayal kurmak
  • arkaya müzik açarak yemek yapmak.eğer sinirli veya gerginsen veriyorsun metali, biberi patlıcanı eti hart hurt kesiyorsun.eğer zaten relakssan dans ede ede misler gibi yemeğini yapıyor afiyetle yiyorsun.
  • gülen bebek sesi dinlemek en güzel örneklerinden sadece biridir.
  • belirli miktar *e maruz kalip, düz konusma temali bir arka plan videosu ile sacma sapan düsüncelere dalmak, bunlar üzerine kafa patlatirken kendin ile tassak gecebilmek...tek basina icmeyin abi cok sikici
  • yağmurlu havada yüzmek, bebek koklamak ve kar yağarken güzel bir müzik eşliğinde araba sürmek.
  • bir ağaç olduğumu düşünüyorum; dümdüz bir ovada yalnız, bazen kaldırım üstünde sapsız, rüzgârlarla sallanan dalları içimde hissetmeye çalışıyorum, güneşin tepemde, suyumun kökümden geldiği. kafiyeli ağaç hemide oh daha ne isteyeyim. inanılmaz güzel sonrası yemyeşil. kendimi çok seviyorum sözlük ağaçken bile öyle böyle değil.*
  • tamam da hiçbirinde duyularınızı ve zihinlerinizi kapatmıyorsunuz hacılar. gerçek meditasyon bu değil dediğim durumlar.
hesabın var mı? giriş yap