şükela:  tümü | bugün
 • şimdiye kadar başlığının açılmamış olmasına şaşırdığım meditasyon uygulaması. yaklaşık bir buçuk senedir büyük bir verim alarak kullanıyorum. bu süre zarfında fırsat buldukça hayatın akışından soyutlanıp kendime zaman ayırmamı sağladı. geçen gün de yerli girişim olduğunu şans eseri öğrendim, haliyle ekşi’de hakkında birkaç entry girilmiştir girip okuyayım diye düşündüm ama bulamayınca kendim başlık açmak durumunda kaldım.
 • app store’daki en başarılı meditasyon uygulaması.
 • 1 haftalik deneme amacli indirdigim sonrasinda unuttugum ve deneme suresi sonunda 1 yillik uyelik aidatini hesabimdan 178 tl olarak cart diye ceken uygulama. bugunu de kaziklanmadan bitirmedik cok sukur.
 • su yoğun kaygili gunlerde gune nefes egzersizleri ile basladigim bunaldigim anlarda rastgele egzersizleriyle normale döndüğüm harika uygulama. beyin dalgalarını normale çekmek, stresi ve kaygıyı azaltmak ve yaşamdan hala zevk alabilmek için müthiş gerekli. profesyonel bir ekibin hazırladığını düşünüyorum egzersizleri. tavsiye ederim. ben deneme süresinde ucretsiz kullanırım dedim. süre bitti satın almadım ama hala bir çok ucretsiz egzersiz var bir kısıtlama olmadi.
  ek: uygulamayı satın aldım. gercekten cok zengin ekstra icerikler var. ancak bazen egzersizlerin içerikleri ile basliklari birbirini tutmuyor. ve benzer içerikler farklı başlıklarda yinelenmis görüntüsü veriyor. bir de corona günlerine özel içerikler üretilmeli bence. çünkü herkesi çok zorlayan sıradışı bir durum. bu sorunla ilgili sıkıntıların aşılmasında yetersiz kalıyor bence.
 • enteresan bir şekilde oldukça faydalı bulduğum uygulama.
  klasik meditasyon zırvalarından çok farklı. direk sonuç odaklı.
  akla, mantığa, ruha yatkın içeriklerle dolu.
 • meditasyon falan böyle insan olur mu canım öyle şey diyor yani ben diyorudum cakralari açalım tüm olan biten zihnimizde harbi öyle galiba ahahah.bence baya iyi birde diyodum millet himalayalara falan gidiyor napiyosunuz abi siz falan derdim ciddi iş galiba neyse bana iyi geldi nefes al ver :)
 • iki yıldır üyesi olduğum uygulama. mayıs'ta 3. yılım başlayacak. eskiden adı "meditasyon"du, gerçi instagram hesaplarının ismi hala "meditasyonapp", fakat dünya çapında bir uygulama olduğu için ortak bir isim kullanmaya karar vermişler.

  3. yılımda da üyeliğimi yenileyeceğim, çünkü içerik geliştirmekten geri kalmıyorlar ve neredeyse her hafta yeni bir özellikle ya da içerikle karşılaşıyorum. her ihtiyaca dokunacak içeriğe sahipler. bunun gibi birçok uygulama var belki ama, bu kadar kompakt olanına ve bizden olanına rastlamadım.

  bununla birlikte istanbul bienali için düzenledikleri meditasyon buluşmalarını da sevgili deniz bağan'dan bahsetmeden atlamayacağım.

  uygulamadaki en son güzellik ise uyku bölümünde selim bayraktar'ın sesinden dinlediğimiz 25dk'lık tahir ile zümre hikayesi.

  namaste.
 • bir süredir kullandığım ve hakikaten faydasını gördüğüm uygulama. eskiden meditasyona günde 15 dakika ayıracaksın deseler inanmazdım ve ne faydası olacak ki derdim belki ama şimdi işlerimi bitireyim de bir an önce meditasyon yapayım diyorum. yalnız gece uyurken de yapmaya çalışıyorum ama deep relaxation'da hiç sona gelemedim, hemen uyutuyor. onun dışında çok sevdim.
 • iki yıldır kullanıyorum ancak seslendiren kişi artık eskisi gibi nötr bir sesle konuşmuyor, fazlaca tonlama yapıyor ve bu dikkatimi dağıtıyor. bu yüzden aboneliğimi sonlandırdım ve yenilemeyeceğim.

  yani nasıl desem, sesinde bir şımarıklık var artık. güzel başlayan çoğu girişim, ünü kaldıramayınca o ilk naif halini yitiriyor maalesef. meditasyon uygulaması için bile geçerli bu, ne ironi.
 • bi bu birde (bkz: down dog) benim vazgeçilmezim olan uygulamalar.

  denizin huzur veren sesinde öfkemi dindirdiğim, stresimi kontrol ettiğim, kabulü kolayca benimsediğim meditasyonları ve üzerine muhteşem uyku hikayeleri barındıran bir uygulama.

  öğrencilere indirimli fiyattan premium üye olma şansı veriyor.
  öğrenci olmayanlar için belli zamanlarda kampanya da yapıyorlar yine de normal ücreti hakedecek kadar faydalı bir uygulama