şükela:  tümü | bugün
  • 28 mayıs 2013 taksim gezi parkı işgali olayları sonrası karar verdiğim boykot eylemi.

ana fikri kanalları izlememek değil, muhtemelen bir çoğumuz izlemiyoruz zaten. o kanallarda hangi ürünlerin reklamlarının çıktığı belli, reklamlar geri çekilene kadar o ürünleri boykot ediyorum. bu eylemi yeteri kadar yayabilirsek gerekli zararlı verebilirsek belki halkı saklamak konusunda hata yaptıklarını anlarlar
  • dünyanın en önemli ülkelerinden birinde ülkenin eski bakanların, ülkedeki bankaların adının geçtiği, ciddi iddialar ortaya atılan bir dava var. ama televizyonlarda, gazetelerde hiç bir haber yok neredeyse. böyle bir şey olabilir mi? evet aynen, kemal kılıçdaroğlu’nun dediği gibi böyle bir şey olabilir mi?

bilgi almak istiyorum arkadaşım ben. bırak, kararı ben vereyim. vay şerefsiz reza diyeyim gerekirse ya da vay anam vay neler dönmüş ya serhat diyeyim.

bundan sonra o kanalları izlersem, o gazetelere göz atarsam namerdim. bakalım o reklam gelirleriniz olmadan, izleyiciniz olmadan nasıl ayakta duracaksınız?
  • (bkz: çare netflix)

lan o değil de hatun yok evde 3 gündür. hakikaten televizyon açmamışım o dikkatimi çekti. hatta televizyon olduğunu falan unuttum. lan diyorum evde bir sessizlik var amk. tek yaptığım iki - üç rekat netflix izlemek ve malum davayı sözlükten, cüneyt'ten falan takip etmek.

gereksiz bir şeydir bu televizyon. özellikle de türkiye'de. açmayınız.
  • zamanı gelmedi mi ?

gazeteci görünümlü olup patronunun ticari çıkarlarını korumaktan başka bir şey yapmayan adamların her gün evinize girip size yalan söylemesinden sıkılmadınız mı ?
  • trt'nin bizden topladığı paralarla hükümet propagandası yapması normal mi ?