şükela:  tümü | bugün soru sor
258 entry daha
  • televizyoncu amcanın okan'ın sorularına saçma yanıtlar verdiği program. okan "televizyon mu internet mi?" diye sorduğunda "televizyon, çünkü internet bağımlılık yapmaktadır ve olumlu sonuçları olduğu gibi olumsuz sonuçları da vardır" şeklinde yanıt vermiştir. okan da dememiştir ki orada "televizyon izleyen insan aptallaşır, internette en azından sansür yok her şeyi daha yalın biçimde görebiliyoruz, televizyonda sansürün ve kısıtlamanın allah'ı var", bu sebeple de okan'ı kınamaktayım. bunun üzerine okan'ın "reyting ve izleyici miktarından daha önemli olan nedir tv için?" sorusuna "kalite" cevabı almıştır bu amca tarafından. televizyonda gün içinde 200 tane program yapılıyorsa bunların sadece 10 tanesi filan kaliteli. genele baktığımızda neresi kaliteli? aynı amca türk televizyonunu avrupa'da iyi bir yere koymaktadır. sorarım o zaman kendisine avrupa'da hangi dizi 90 dakikadır, hangi dizide saçma diyaloglar, tekrar eden hikayeler geçmektedir? türk televizyonunda evet ilerleyen ve gelişen şeyler de vardır, ancak bu sözünü ettiğim amcanınki kadar iyimser bir durumda değildir.

buradan da şu sonuç çıkmaktadır; okan bu gece bu televizyon amcasını sırf iltifat etmek için çağırmıştır, genelde savunduğu konuların tersi cevap olarak geldiği halde ağzını bile açmamaktadır. okan iyisi mi asuman'a soru sorsun diyorum.
  • an itibarıyla "muhabbet kralı" dışında ilk defa telefonda erkek bağlatılan -ünlü dışında- okan bayülgen programı.
    erken edit: piii meyilliymiş arkadaş..
    yeniden büdüt: abowww mehmet ali erbilmiş bağlanan...birileri düğmeye bastı...
  • homofobik mehmet ali erbil ortamın homofobisinin bir bölümünü dökmüştür an itibariyle.
  • an itibariyle televizyoncu amca faruk abi'ye "sevgiler saygılar faruk abi" telefonların gelmekte olduğu talk show. iki gün önceki beyaz show'da gerçekleşen beyaz'ın doğum günü hadisesine dönmese bari...
  • tribute'a dönmüş, güzel başlamasına rağmen ufaktan baymaya başlamıştır. televizyoncu amca(evet çok sevdik bu ismi) çatır çutur övülüyor da, övülecek ne var anlamadım. tayyip'in televizyona çıkıp ülkeyi süper yerlere getirdik modunda ulusa sesleniş yapması gibi resmen. nerelere getirdiniz abi televizyonu diye sorarlar adama.
    ayrıca, bazı kesimler tarafından çok anarşist, çok isyankar diye bellenen okan bayülgen'in kanal bünyesinde pek de öyle olmadığını anladığımız program olmuştur.
    neyse, televizyoncu amca gitti. bir teşekkür de benden gelsin o zaman. memedali erbil'i türk televizyonuna kattığı için. ben de biraz aptal kutusu internete döneyim bari.
  • orphan filmindeki yetim kızın türk versiyonunu canlandıran kız oyuncuyu barındıran program. bildiğin orphan be o! (bkz: anladın sen onu) ayrıca bu akşamki konukların yarısının işlerini iyi yapamamasına rağmen yapıyormuş gibi gözüküp bir de okan'dan lafı yediği program. bu kız oyuncu kendisine yapılan dublaja resmen başarılı diyor.

ayrıca okan, polat'ı ** seslendiren umut tabak'ın kaç para kazandığını sormuştur. tabak'ın daha önce kendi yaptığı açıklamaya göre necati şaşmaz'ın kazandığının 30'da 1'ini bile kazanmamaktadır. şaşmaz bölüm başına 90 bin tl alıyor diye düşünsek, 3000 tl'den bile az. ki düşün umut tabak'ın sesi artık polat alemdar sesi, polat'ı o ses olmadan çıkar ne racon kalıyor ne bir şey. okan da pek çok animasyon ve reklam filmine seslendirme yaptığı için bu konudan yakınmıştır.
  • gecenin belli saatinden sonra cocuklarin uzak tutulmasi gereken program.
  • bu gece en komik adamı hakkı devrim'dir.
  • az önce kabloda kararmıştır şu an itibariyle digiden bakıyorum.
451 entry daha