şükela:  tümü | bugün
 • başlık malum karakter sınırı sebebiyle düşük oldu, aslında "medyafaresi'nin imamoğlu'nun görüntülerini yayınlaması" olacaktı.

  "işte imamoğlu'nun vali itlik yapmıştır dediği görüntüler" başlığıyla twitter üstünden haber servis edildi. sonrasında da sitelerinde işlendi.

  sormak istediğim bazı sorular var;
  1- görüntülerin 2-3 saniye öncesi ve 2-3 saniye sonrası neden servis ediliyor? bu görüntülerin başı sonu nerededir? ibb'nin seçilmiş başkanı ekrem imamoğlu'na ait olduğu iddia edilen ses "itlik" montajı anında neden daha yüksek tonda duyuluyor?

  2- haberinizde de söylediğiniz üzere o an çekim yapan onlarca kameranın görüntüleri nerede? neden başka bir televizyon, özellikle yandaşlar bunu yayınlamıyor?

  3- o an etrafta çekim yapanların görüntüleri nerede? neden başka bir televizyon, özellikle yandaşlar bunu yayınlamıyor?

  4- bu görüntü kaydı siz de varsa akp'nin elinde illa olur, bundan eminim. akp neden yayınlayamadı? kabataş görüntüleri gibi oldu, 500 cuma geçti hala o görüntüler ortaya çıkmadı.
 • yahu niye bu kadar uzattı bu adam da ya. valinin yaptığı konusunda ben de imamoğlu'na katılıyorum. "o sinirle demiş olabilirim kusura bakmayın. milletimden özür dilerim" diyerek kapatsın işte olayı. al işte trollere ekmek çıkardın. kendi kendini bitireceksin dostum.
 • adam iyiki elinize bir tane kozcuk verdi. uğraşın durun. kimin ne dediğini biz 20 yıldır iyi biliyoruz. it kelimesi söylenenlerin yanında hafif bir itham olur. 50 tane örnek vermeye gerek yok. ve en azından sıradan, gariban bir vatandaşa bunu söylemedi. sen yine anlamayacaksın beyinsiz suser.
 • milletin amına koyan yandaşlar bu kadar konuşulmadı, kudurun ibneler.