şükela:  tümü | bugün
  • instagramda uzun zamandır takip ettiğim ve cidden böyle bir ortamda bulunması nadir biri. nasıl oldu da bu zamana kadar başlığı açılmamış hayret ediyorum kendisi en kaliteli mizah yapan hatta cidden mizah yapan biri.
    kendisi mükemmel bir ekşi sözlük takipçisi hikayelerinden bunu anlıyorum. tek merak ettiğim bu kadar komik bir adam ne iş yapar? çünkü mesai capslerine kahkaha atıyorum. umarım bozmazsın bener.
    edit: başlığını açmak bana nasip olmuş.
  • hesabı en son private hesaptı. halen öyle mi bilmiyorum.
  • biraz daha keşfetmesem, mesai saatlerine karşı gösterdiğim tepkinin aslında çalışkanlığımla ve üretkenliğimle farklı konular oldugunu anlayan kimsenin olmadığını düşünecektim.
    şerefsiz patronlara beraber eğlenmek için hoş çocuk, komik çocuk. :)
    #radyomeerkat heştegi altında da hoş parçalar paylaşıyor. benim için öyle en azından.
  • ınstagram yapmacikligi icinde en gercekci account. kendisini seviyor ve ailecek begeniyoruz. (gercekten cok yakisikli) ancak cuma aksamlari twerk yapmayi seven dissiz bir cuce olarak bazi paylasimlarina da alinmiyorum diyemem.*
  • eskiden kesinlikle daha komikti.
    hatta birkaç arkadaşımı takip ettirdim, -espri eşiğimiz ne kadar yüksekse- e bu sayfa çok da iyi değilmiş dönüşü aldım.
    yine de duyar screenshotları için bile olsa takipteyim.
  • kaliteli bir espri anlayışı var, ankaralı olduğunu öğrenince şaşırmadım. #radyomeerkat ile paylaştığı o güzelim şarkılar radyo odtü kalitesinde buram buram ankara çünkü. bilen bilir.
    bir de ekşide bana başlık açılmış diye sevincini paylaşmış *
    hem kaliteli, hem naif, hem zeki. gerçek bir ankaralı. ailecek severek takip ediyoruz.
  • şu an kendisi hakkında girilmiş entryleri storylerinde paylaşıyor diye bu entryi yazıyorum. yaqışıquelı ekşici piçler ve meerkatonprozac takipçileri eqlesin.
  • screenshotlarını görünce geldim ben de. kesinlikle en underrated hesaplardan. daha çok paylaşsın hep paylaşsın.
  • - ooo reklam alırım bir dal
    kendisinin espirili paylaşımları bir yana iyi kalpli bir arkadaş olduğunu düşünüyorum.
  • bejirkofficial adlı sayfayı cekêmedigi ve gıskançlıktan gkendini yiyib bitirdigi için zor günler geçiren memê sanadcısı. merd bey kıskanma senden büyük allax ve wig war.