şükela:  tümü | bugün
 • brad pittin tyler durden olmadan önce du önce bi andavalı oynıyalım dediği film...filmde anthony hopkins de vardı sanırım ...benim için sinemadan çıkma isteği uyandıran nadir filmlerden ama araba çarpma sahnesinin hatrı vardır.o da tek izleyişlik heycan gibi bişiydi zaten...
 • kendi kendime evde izlerken fast forward butonunu sıklıkla kullanmama rağmen yine de içime sıkıntılar veren, söyleyecek hiçbir şeyi olmayan bir film. iyi oyuncularının tehdit yolu ile oynatıldığına inanıyorum. filmin bize anlattığı şeyler bradd pitt'e fönlü ve röfleli saçların çok yakıştığı, brad pitt'in güzellik açısından karşısındaki kadın oyuncuyu her zaman ezebileceği, brad pitt'in rolü uğruna kaşık kaşık fıstık ezmesi yalayabileceği, aşkın her zorluğu yeneceği, ölümün gerçekten de terry pratchett romanlarındaki mort gibi bir karakter olduğu, havai fişek gösterisi ile şahane etkileyici bir son yaratabileceğini sanan bir yönetmenin de yanılabileceği.

  konuya gelince, trilyoner hans amca bir gün ansızın gaipten sesler duymaya başlar, sesler ona "yesssssss..yesssss" demektedir. ne olacaktır? olaylar dandirik bir şekilde gelişir.
 • içimde "peki abi" deme isteği uyandıran film ismi
 • alla alla 10 dakka ara vermediler diye düşündüğüm filmlerden. brad pitt e robert redford luk pek yakışmıştı. claire forliani de film boyunca gözleni titreterek ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu cümle aileme kanıtlamıştı.
 • maliye/olum iliskisi sebebiyle beni derinlerden bir yerden yakalamis sonunda el cirpip agladigim nese doldugum bir film.bana uzun gelmemisti, nese icinde izlemistim.claire in gozleri de guzel titriyordu ayrica, ilahe gibi kadindi.
  brad pitt olum rolunde basarili idi, anthony hopkins sakip sabanci rolunde siritmiyordu, claire guzel kadin.jonlu guzel kadinli ask filmleri pizza gibidir kotuyken bile guzeldir.
 • brad pittin eglenceli bi island aksani yaptigi film.
 • bir sene sonra tekrar izledigim film, hem de diger kanalda die hard vardi. seneye tekrar izlemeye deger kesinlikle, dru (boyle mi yaziliyo acaba?) kesinlikle kahramanim bu filmde...
 • martin brest in 60 milyon dolar gibi bir romantik film icin inanılmaz sayılacak butceyle cektigi film. perish lerin evinin bulundugu mekan daha once bır amerıkan baskanina ve simdilerdede bir senatore ev sahipligi yapıyormus. claire forlani'nin (new yorkda eskı apartman daıresınde yasamasında ısrar etmesınden olsa gerek) hollywood da asla bulamadıgı degerını bırazcık olsun avrupa sınemalarına tasıdıgı fılm.
 • 3 kez izlememe rahmen, yine de izleme istegi duydugum, anthony hopkins ve brad pitt'in birle$imi ile renklenmi$... 167 dakika bikmadan soluksuz izlenebilecegine inandigim bir film.