şükela:  tümü | bugün
  • yakın zamanda faaliyete giricek olan blockhain teknolojisi ve machine learning bazlı bir dating sitesi/app'i. amaçları tinder gibi sadece fotoğraf bazlı veya belli bi mekanizması olmayan dating sitelerine karşı daha etkili, botsuz, spamsiz ve reklamsız bi platform sunmak. bunu sağlamak ve daha iyi sonuçlar vermesi için de star adlı tokenlerı kullanmayı amaçlıyorlar.

    uygulamada tanıştığınız insanlarla gerçek hayatta bir araya geldiğiniz uygulama sizden bi feedback istiyor, bunun amacı da machine learning'i geliştirebilmek, database'i genişletmek ve bir sonraki olası eşleşmeler için artıları ve eksileri gözden geçirmek.

    uygulama içerisinde bir gün içerisinde kaç tane konuşma istediğinizin limitini koyabiliyosunuz, eğer günlük karşınızdaki kişinin günlük konuşma limiti dolduysa bu süreci hızlandırmak için mesajınıza star tokenlerinden yerleştirerek bu süreci hızlandırabiliyorsunuz. karşınızdaki kişi bu tokenleri cashe çevirebilir, uygulama içerisinde birine mesaj atarken kullanabilir veya uygulamanın ortaklığı olan hayır kurumlarına bağışlayabilir.

    resmi siteleri burası , buradan telegram gruplarına da katılabilirsiniz, proje sahipleri her şeyi açıklıyor sorduğunuz sürece.

    blockchain&machine learning'in kullanıldığı ilginç bi proje, presale'i bitti ama özel istek yaparak katkı sağlayabilirsiniz. proje ocak sonu, şubat başı gibi yürürlüğe giricek.