• saat farketmeden transfer yapmak için kullanılabilecek uygulama / platform. kendi bankalarımda sorun yaşamadım. kullanmıyorum ama qr kod ile de transfer yapıyorlar.

  ücretlendirmesi uygun (bende 1tl aldı), detay için şuradan bakılabilir
 • para yatırdığınızda paranın geçmesi 1 saati bulabilir.

  ararsınız, hoş geldiniz, operatörlerimiz meşgul, sıranız 15 der, inatla beklersiniz, sıranız 1 dedikten sonra farklı bir müzik girer, eski müziğe tekrar dönülür, bi bakmışsınız bekleme sıranız 17 olmuş tekrar.

  böyle de bok gibi bir oluşumdur kendisi.

  paparanın gözünü seveyim.

  edit: tekrar 1'e geldik ve tekrar 16'ya çıktık. 23 dakikadır telefondayım. inat ettim bakalım ne olacak.
 • sisteme para yatırdım. son işlemler , işlem geçmişinde görünmekte . ancak bakiye olarak ana sayfada görünmemekte. bu yüzden transfer de yapılamamakta. kullanmayın kullandırtmayın.
 • saatlerdir para hesaba gecmedi, sisteme giris yapilmiyor, musteri hizmetleri 25.sirada bekletiyor 20 dk dir. 20 dk da 1 sira atlamaz mi yani?
 • papara'nın yandan yemişi.
 • rakibi olan firmalar gittikçe gelişti bunlar gittikçe kötüleşti kullanılamaz hale geldi
  27 kasım da havale ile hesabıma attığım para 1 aralık günü itibari ile ortada yok
  müşteri hizmetleri yok ne telefon ile ulaşılabiliyor ne mail yolu ile ,
  adamlar soyguncu uzak durulmasında fayda var bakalım benim bakiyemi ödeyecekler mi
 • hiçbir artısı yok. ama eksilerini sayabilirim, kullanmayın.
 • çok amatör bir oluşum.

  arkadaş mefete'den 1000 lira gönderdi, bana geldi 999 lira(1tl kesiyor). ben de bankama transfer ettim 998 lirayı (1tl de ona kesiyor) 30 dakika oldu ses yok, 1 saat oldu halen transferde görünüyor, bu arada gece saat 1'i geçiyor. neyse sabaha gelir diyerek yattım. 10 dakika sonra telefon çalmaya başladı baktım 053x'lu bir numara, bu saatte arıyorsa önemlidir diye açtım normalde hayatta açmam.

  karşıdaki adam mefete'den arıyorum dedi, sanki 40 yıllık ahbabım gibi bir tavırla konuşuyor. biri şaka yapıyor veya dolandırmaya çalışıyorlar sandım. yani öyle resmiyetsiz ve gecenin 1.30 unda gelen bir arama ki insan gerçek olabileceğini düşünemiyor.

  transfer ettiğim banka ile sorun varmış da başka bankaya talimat versem olurmuymuş. ilk şoku atlatınca adama dedim ki saat kaç haberin var mı? hem sizin numaranız neden böyle resmi değil de sıradan birinin cep numarası ve ayrıca konuşma tarzınız da hiç güven vermiyor dedim.

  yani bu geçen konuşma süresince karşı tarafı; bir evin küçük odasında, önünde bilgisayar, elinde sigara, duman altı olmuş odada merdiven altı firma çalışanı olarak hayal ettim çünkü öyle bir izlenim yarattı.

  papara varken bir daha yüzüne bakmam bunların.
 • bahis için hesabımıza bir para attık , maçlar bitecek daha hesabımıza para gelmedi.

  müşteri hizmetlerinde sıra numaram 13 olarak başladı şuan 8 de ısrarla bekliyorum bakalım ne olucak.
 • 28 haziran 2022 itibariyle firma sahibi ve uygulama değişti diyerek tüm hesaplara erişimi durdurmuştur. içeride hazırda bakiyesi olan kullanıcılar endişeli, taahhüt edildiği gibi beş iş gününde ödemeler yapılacak mı yoksa 9 günlük kurban bayramı tatilinden keyin mi ödenmeye başlanacak merak içindeyiz...
hesabın var mı? giriş yap