• upload etmekte sorun yok, asıl sorun o upload ettiğin dosyayı indirebilmekte. sürekli olarak kotanız doldu, şu oldu, bu oldu, yan yattı çamura battı gibisinden uyarı vermesi yüzünden gözümde ki değeri 0'a yakın bir yere gelmiş depolama hizmeti veren site. (bkz: google drive)'ın gözünü seveyim.
  • 50 gb upload imkanı sağlayan internet sitesi. türkçe olması ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tavsiye edilesi.

link mi lan o
  • uygulamadan indirme yapıldığında bitime tam yakınken meydana gelen kota aşımı saçmalığı,indirmeyi durdurup modemi resetledikten sonra tekrar başlatarak aşılabilecek site.
  • degoo'dan sonra en fazla ücretsiz depolama alanını sağlayan bulut servisi. degoo 100 gb veriyor fakat onlarla ilgili pek bir bilgim yok nedir ne değildir.
  • jdownloader kullanmanın tüm kota sorunlarını çözdüğü sağlayıcı.
  • an itirabı ile erişimi engellenmiştir. vpn olmadan hiçbir şekilde ulaşılamamaktadır. vpn kullanıldığında da anında kota doldu gösterdiği için indirme yapılamamaktadır.
  • guest ve free üyeliklere ip başına 680 küsur mb download limiti koymuş. dolayısıyla "aa benim 3-5 sene önce yüklediğim şu şu dosyamı indireyim, megada vardı." dediğimde bahsettiğim mb'a gelince indirme duruyor. uygulamasını kullanmadım, onun hakkında fikrim yok. ama o da büyük ihtimalle bekletir 24 saat.

cloud'tan cloud'a transfer edip başka yerden indireyim dedim; onlara da aynı muameleyi çekti.

şu haliyle ücretsiz cloud'lar arasında; ücretli planlara yönlendirmek üzere atılan adımlar anlamında müthiş bir yenilik yapmış görünüyor. zira ben ilk defa bunlarda görüyorum bu durumu. şu haliyle çöp.
  • 2 gb download'dan sonra para isteyen depolama hizmeti. gerek yok abi, kalsın. google drive neyimize yetmiyor.
  • lanet ettiğim depolama sitesi.

kendi dosyamı, megasync sınırını aşmışım diye indiremiyorum amk.
  • tarayıcıdan bir şey indirirken indirme tamamlandı dediğinde ama cihaza bir şey inmediyse şunu yapmanız gerekiyor: indirim yaptığınız sayfanın url'sini kopyalayıp yeni bir sekmede açınca pc veya telefona indirmeye başlıyor ya da kaydetme butonu beliriyor.
hesabın var mı? giriş yap