şükela:  tümü | bugün
  • bundan umudu kesenler üzülmesinler.

fadıl akgündüz'ün efsane projelerine yatırım yapabilirler. çok para var diyorlar.
  • öngörülen kazanç rakamları verilmemiş. director ünvanını çok aşağıya koymuşlar ona şaşırdım.
    kenarda dursun ;

*beginner (başlangıç) -
    *presenter (tanıtıcı) 360 dolar
    *trainer (eğitici) 720 dolar
    *director (direktör) 1440 dolar
    *researcher (araştırmacı) 2880 dolar
    *lider 5760 dolar + sigorta
    *top lider 11 bin 520 dolar
    *mega lider 23 bin 040 dolar
    *mega star bilinmiyor

birde video ekleyeyim alttaki yorumları da okuyun
    çılgın havuz partisi
  • maalesef ne ilktir ne de son olacaktır. kapandıktan sonra yenisinin yerini ışık hızıyla alacağı oluşum.
  • bu kapanırsa bence yenisini kimse kurmadan kurmak lazım. hatta kuralım hemen bizim orda simit sarayı da var üçer beşer adam toplayın gelin. adını da buldum

(bkz: babayaro holding)

edit: chnanthemoca uyardı babayaro holdings olacak.
  • geçen otobüste bir dayı tanıdığını aramış soruyordu; "ya betül mega holdings diye bir şirket varmış. bizim oğlana iş teklif ettiler. büyük de para kazanacakmış, teklifi yapanların altında porsche vardı zaten. ama başlangıç için 2000 dolar istediler, biraz kıllandım sen bi araştırsana" diye. hala para girişi var mıymış lan o zincire diye düşündüm. varmış demek.
  • (bkz: creat)

asfdasdfdgh
  • şirket merkezi hong kong web sitesi ingilizce açılıyor. fakat site trafiği %90 türkiye. sisteme katılım şartı dışında ürün/hizmet alan yok. ponzi düzeni değil de nedir?
  • avon kadınlarından farksızdırlar. hiçbir yazılım dili bilmeden herbiri web alanı distribütörlüğü alıyorlar. adama soruyorum amaç nedir diye ? o da dostluk ve para kazanma ve kişisel gelişim kitaplarından bahsediyor. ulan o kadar webmaster var türkiyede onların hiçbirinde böyle saçma birşey görmedim ki siz birde bu konu hakkında bi sik bilmeden nasıl 750 dolar verip bu işe ayak basıyorsunuz?

birde facebookta su sıcak sende gelsene pozları veriyorlar dünyayı kurtarıyorlarmış gibi.

sonuç : ağır gerzekçe bir kuruluştur.
  • bizim liseden bir kezonun içinde bulunduğu dolandırıcılık a.ş. kendisiyle oyle fazla samimiyetim yok fakat bunun can ciğer kuzu sarması arkadaşı bi kız vardı, aynı zamanda benim bir donem sıra arkadaşımdı yine lisede. neyse efenim bunun can ciğer arkadaşı olan hanımefendi beni mutlaka görüşelim diyerek tongaya getirdi. tabi benim boyle bi oluşumdan falan haberim yok. kadıkoyde bi cafede oturuyoruz. bunun yanında 2 tane berkecan ve ek olarak bir adet pelinsu gelmiş. 4'lü sıkıştırma tekniği uyguluyorlar üstümde. "şöyle guzel iş boyle guzel para bok hıamına. ama önce bikaç binlik at bize giriş olarak sana bi site verelim" dedi. "hı öylemi? hadi ya. aa çok guzel. tam benlik. yaparım tabi ayıpsın. amına korum ortalığın. ha ha yaaa deme oyle. tamam anlaştık" şeklinde tepkiler verdikten sonra ortamdan hızla uzaklaştım. anladım bi bokluk olduğunu tee o zamandan. gel zaman git zaman bu hatun ha bire arayıp duruyor beni. ozledimler hasret giderimler havada uçuşuyor. vereceksen ver siktir et mega holdingsi diyeceğim ama sevgilim var diyemiyorum o donem. neyse aradan baya bi zaman daha geçti. bundan ses seda yok. sonra facebooktan yazdım buna. hanfendi pek geçmişi konuşmak istemedi. morali bozukmuş. "sonra goruşuruz" diyerek siktir oldu gitti. iki yıldır da yazmıyor. meğersem buna siktir çekmişler. ama tam sebebini öğrenemedim. diğer kevaşe ise halen devam ediyor. bi bakıyorum dubai'de bi bakıyorum singapur'da. hani şu youtube'da videoları donen megaholdingci elemanlardan biri. ha bire gorunuyor o videolarda. gokdelen tepelerinde milletten dudukledikleri paralarla yaptıkları havuz partileri falan. millet guzel sikiş yapıyor. et ete değmeden zevk alıyorlar valla.
  • insanımızın hep kolay yoldan zengin olma hayali var. kültürsüz ve uygar olamadığımızdan ya da hep çekmiş olmalarından bilemiyorum. herkes de bunun üzerine oynuyor. ben güldüm diyemiyorum çünkü devletin sahip çıkamadığı ve işsizlikle boğuşan onca insan - ki gariban demek lazım-, kendilerini önemli hissetmek, para kazanmak istiyor. ki bunu hayatları boyunca yapamamışlar. sonra bu durumu gören bir dolandırıcı şahsiyet çıkıyor, bu sistemi kullanırım diyor. ne satıyorsun dediğinde görüntüde olan websitesi diyor. az bir incelerseniz bu kanun karşısında iş yapıyormuş gibi görünmekten öte bir ürün değil. yapılan siteleri, ikissyou dan halice. başta dolandırılan sen, zamanla dolandırmayı öğreniyorsun. daha çok dolandır, daha çok para kazan.

bir millet sikile sikile daha çok sikilesi geliyor ilginci. akıllanacakları gün bir an önce gelsin dileğiyle ufaktan bitiriyorum. yoksa söyleyecek çok şey var da olay çok net. son olarak zekayı geçtim, ne ahlakım ne de vicdanım böyle bir oluşumun içinde az bir olumlu yön göremiyor.