şükela:  tümü | bugün soru sor
  • otomobilinin yedek parçalarını internetten alan insanlar için bulunmaz nimet olan bir websitesi.

ben aracıma debriyaj seti ararken buldum siteyi ve aynı parça kodlu debriyaj setini piyasadan en az 100lira daha ucuza aldım. bunun dışında başka parçaları da alacaksanız atıyorum 3000tl harcayacağınız parçaları yaklaşık 2100-2200 civarı bir paraya alabilirsiniz gibi gözüküyor. bu aradaki farkla da parçaları aracınıza taktıracaksınız ve işçilik neredeyse bedavaya gelecek.

siteyi kargo işlemi için telefonla da aradım. telefonumu yanıtlayan arkadaş çok ilgili ve bilgili bir şahsiyetti. sağolsun alacağım parçaları öyle bir anlattı ki salak olsam yine anlardım sanırım. kargom da elime sağ salim ve olabilecek en kısa sürede ulaştı. araca da taktık parçaları. ustam da parçaları çok uygun fiyata aldığımı belirtti bana.

toparlayacak olursak; ben siteden alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım. piyasada kullanımda olan neredeyse bütün araçların parçaları (yoğunlukla mekanik) bulunabiliyor. muhtemelen ürün çeşitliliği de zamanla artacaktır. telefondaki insanın ilgi ve alakası da oldukça iyi bir intiba bıraktı bende. bir deneyin pişman olmayacaksınız. böyle satıcılar piyasada artarsa biz kullanıcılar da daha az ödeyerek daha kaliteli parçalar alırız diye düşünüyorum. malum arabalar artık ateş pahası ve elimizdekilerin kıymetini bilmemiz gerekiyor.

ahan size link: http://megaparca.com/
  • ahan sana da negatif seo free bitcoin

tanım: sözüm ona bulunmaz nimet web sitesi.