şükela:  tümü | bugün soru sor
302 entry daha
  • hollywood yıldızı psikolojisinden çıkamayan insan. eltisi kate ne zaman gündemde olsa, aynı gün kendisinin başkası(!) tarafından bir şeyi sızdırılıyor.

kate'in doğum gününde royal theatre'ın başına geçtiği yanlışlıkla sızdırılıyor.

geçen gün de kate ingiltere'de önemli kırmızı halılardan bafta'ya katılacağı sırada meghan'ın babasına yazdığı mektup sızdiridi.

bir keresinde de yine gün kate'in gunuyken bir yere sürpriz ziyaret yapmıştı. apar topar mı hazırlandı ne yaptı?

tabiki kendi tercihi böyle davranmak eleştiremeyiz ama böyle davranıp "bağımsız kadın" imajı cizmesi de bilemiyorum.

george clooney de açıklama yapmış meghan'a diana'ya yaptıkları baskıyı yapıyorlar demiş. burdan people's princess çıkarmak istiyorlar gibi ama zor.
  • kate in alkolik, parasiz pulsuz amcasi vardi, kraliyet, basin sok olmustu, ama ustunu guzel kapatip, adami heralde hawaii ye yolladilar, omur boyu orda kalma sartiyla. zira ondan sonra hic ama hic haberi olmadi. adam baya yaygara cikaracakti yoksa.

kate bu yuzden,baba tarafindan, tuccar kokenli yari asil bi aileden geliyor olsa da, yine de ilk baslarda royal ingilizler, hatta halk tarafindan baya bir yadirganmisti, pek sindirilememisti falan derken, bu megan markle geldi kate i resmen kurtardi. kiyaslamaya bakarsan simdi kate en asil ve saraya yakisani. megan in sakarliklari, ilk baslarda ki o ucuz hollywood kizi pozlari falan derken kate kralice gibi kaldi yaninda.

bi de ustune bu meganin tipik amerikan kirsalinin bagrindan kopmus, koca gobekli, white trash babasi. people magazin tarzi ucuz medya oyunlari, babasi yazmis, isimleri saklanmis arkadaslar falan.

bu arada orta sinif, alt sinif dan royal olmaz, yakismaz diye bi sey de demek istemiyorum. grace kelly de aktrist idi, ama yakisiyordu be. hanim, cok asil kadindi.
    megan hani cok iyi egitimli falan biri olsa, yani ne biliyim avukat, akademisyen, mimar, hadi ogretmen falan bu vasiflarim da var, babam annem fakir egitimsiz ama beni aslan gibi okuttular, kariyerim var derdi, bi ornek falan olurdu ama o da yok, amerika da bildigin fotoroman guzeli gibi biseydi. ben ismini dugunu oldugunda duymustum.
  • bazı eziklere kapak olan düşes.
  • kendisinden bir grace kelly çıkmayacağını amerikan basını ve en önemlisi kendisi anladığından beri abuk subuk işler yapmaya başlayan eski oyuncu, yeni düşes.

çekerler kulağını yakında.

sırasıyla

küskün piremseslik
    alkol sorunu
    ihanet
    saraydan şutlanış
    kapanış.

gidişatı bana fena halde sarah ferguson'u hatırlatıyor.
  • bir tek beni mi rahatsız ediyor bilmiyorum ama çok tuhaf bir burnu var kendisinin. yüzünde sırıtıyor resmen. estetikten ötürü herhalde...
  • kıskançlıktan kuduran ekşicileri çatlatan kadın. prens harry sizi almadı diye bütün bu yaygara.
  • gözüme çok cahil görünen kadın. giyimini kusamını beden dilini hiç sevemiyorum. sonradan görme... sürekli karnını tutması kusacağım artık. tamam hamilesin anladık. kraliyet ailesine çocuk vereceksin. lakin dediğim gibi ucuz duruyor herşeyi.
  • yüzünden eksik olmayan kimin kocası bu gülüşüne uyuz olduğum social climber. hadi baba hadi ya senin neyine royal family üyesi olmak, düşes olmak falan sdjhdjskdjfhjdkdj.

kate middletoncıyım, kurşun atar kurşun yerim keytim için.
  • kendisine next wallis simpson da deniyor ingilizler tarafından.
2 entry daha