şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kanal 7 ankara temsilcisi.
    bu adamın rte ve blairin ortak basın toplantısı sırasında blair'e sorduğu soru ve ilgili haber:

kanal-7'in ankara temsilcisi mehmet acet, başbakan erdoğan ile toni blair'in düzenlediği basın toplantısında blair'e yönelttiği "terör istanbul'u vurduğunda, dışişleri bakanlığınız bir 'seyahat notu' yayımlayarak türkiye'ye gitmeye kalkacak ingiliz vatandaşlarını uyarmıştı. ardından istanbul'daki uluslararası mâhiyette bir maça ingiliz takımı itiraz etti, maç yapılamadı. şimdi terör londra'yı vurdu, o tedbirleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?"

blair, "sorunuzdan etkilendim" demekle yetindi. (medya7.com)

(bkz: sordum soruyu soktum boruyu)
  • desteklediği hükümetin milletvekili tarafından twitterda ayar verilen gazeteci.

https://twitter.com/…ettw/status/414790890428039168
  • 1976 konya taşkent hmm davutoğlu...... hemşehrilik...
  • her yazısında halt eden yandaş.
  • adam o kadar silikki. "silik" :d
    her yandaş gasteci için sayfalar var ama bunda sadece bir kaç entry.
    safi yandaş. diğerleri gibi değil pek ama. çok laf ebesi değil, kafa da basmıyor.
    halbuki, turgay, hikmet öyle mi.
  • komik. adam değil durum komik. liyakat/biat çelişkisinin resmi adeta.

adam vasatlıktan yıkılıyor. konuğu olan akp’liye “biz de iyiyiz, biz de sağlam yandaşız” imajını o kadar emekli amca gibi çizmeye çalışıyor ki, adım gibi eminim bu adama konuğu olan akpliler bile sinir oluyordur.

ucuz değil, bağıra çağıra değil, trol değil, kötü değil, vasatlık fotoğrafı adam. yandaşlık bir şirket olsa bu adam ön muhasebeye bakardı. öyle diyeyim anlayan çıkabilir.