• yeni tuna üzümcü yeni erhan güven yeni ekrem dağ. 2 senedir gençlerbirliğinde oynayan adam gençler taraftarının bile ilgisini çekmemiş. küçülmek bu değil, hocası olmayan takıma bonservisi elinde diye oradan buradan adam toplamak değil. beşiktaş'da mantıklı iş yapılmıyor gelenin gidenden bir farkı yok. yasin öztekin'in de bonservisi elindeydi kıçımızı yırttık birileri görsün diye kimse oralı olmadı makul bir fiyata trabzon'a gitti. sonra gidip mehmet akgün'ü al.
  • orhan şam doping cezası alınca, ona alternatif olarak sağ beke çekilen üçüncü oyuncu. yani orhan şam'ın üçüncü alternatifi olabilmiş bir adam, şu anda beşiktaş takımında ilk 11 bir maça çıkıyor. peki bu orhan şam, dani alves gibi bir oyuncu mu? hayır, kendisi fenerbahçe'nin kupa maçlarında bile takıma girmekte zorlanan bir oyuncu. işte anlayın bakalım bu adamın nasıl bir transfer olduğunu. bu transferi yapan yöneticinin kim olduğunu çok merak ediyorum ben.
  • sağ kanattan aynı anda 11 kişiyi bile kaçırabilecek yetenekteki futbolcu. benjamin'in akula vuruşu vardı, mehmet akgün'ün adam kaçırması var.
  • helal olsun kendisine.

beşiktaşa alındı. 2 yıldır gözardı edildi. kimse sallamıyor kendisini.

ne zaman forma verilse cidden ortalamanın üstü oynadı. bugünde yetenelleri doğrultusunda en iyisini verdi. kendisine dün oynanan skandal maç için kızamıyorum ve iyi oyunu için teşekkür ediyorum. sporcu dediğin senin gibi olacak güzel kardeşim. 70 maçtır oynatılmasa da oynadığı ilk maç köpek gibi mücadele edecek. adamsın mehmet.
  • akşama halı saha maçı olsa;bırak maça çağırmayı,adam eksik olsa aramam.
  • beşiktaş antalyaspor maçında hilbert'in sarı kart cezasından dolayı ilk 11'de yer bulmuştur. iyi de oynamıştır. yani en azından uğur boral'dan iyi bir bek olduğu kesin. tamam kanatlar farklı ama ne kadar bocalayabilir ki? bence uğur boral yerine denemekte fayda var.
  • çok çalışan ama işe yaramayan vasat futbolculardan, veli kavlak'ın 1 gömlek altı diyeyim de anlayın ne kadar vasat...

veli kavlak'ın kendini oldukça iyi geliştirmesi üzerine buradan kendisine ettiğim vasat lafını da geri alıyorum. mehmet akgün ise hala vasat iyi niyetli ama vasat.
  • 2 maç 2 gol. gs maçında yediğimiz goün aynısını yedirmiştir beşiktaş'a.

solu hallettik dedik, sağ taraf patladı şimdide.
  • hocası olmayan bir takımın transferlerine kim karar veriyor anlayamıyorum.

iyidir kötüdür demiyorum. neticede hoca kim olacaksa transfer kararını onun vermesi gerektiğine inanıyorum.

26 yaş itibariyle verimli olabilecek futbolcudur.
  • yıllardır hilbert 'in bir kere bile beceremediği ortayı ilk maçında yapmış adam.

hilbert olsa kesin bir defans oyuncusa çarpmıştı o top
hesabın var mı? giriş yap