• best model, eh haliyle fotomodellik, 80 adet dizi, periodik sinir patlamaları, sette adam dövmeler, kılıç mılıç, fatih, fatih aksoy falan derken 2001'den beri koskoca ekşi sözlük'te kendine sadece 2.5 sayfalık yer bulabilmiş şahıs.

lan, ne idüğü belirsiz bir iran filminde fonda 10 saniye durup gülümseyen figüranlara bile 2.5 sayfa güzelleme yazılıyor burada.

tek numarası tombik olup miyavlamak olan kedi yavruları ile 2.5. barajını rahatça geçiyor.

youtube'da kendini rezil eden kızlar bile bir günde 10 sayfayı görüyor...

demek millet bu adamdan nefret bile etmiyor. kimse adama 3-4 gri hücresini bile ayırmamış. yıllardır o kadar gaza rağmen, yok böyle biri. sanki hiç olmamış. 12 yıldır patlama yapması beklenen ama ancak sinir patlaması yaşayan bir... ne bileyim, yok ki. tanım da bulamıyorum.
  • necati şaşmaz bile bu adamdan daha "oyuncu" dur. bak düşünün, çıtaya ne kadar da düşürdüm.
  • yaz sezonunda atv'de yayınlanacak olan reis isimli karadeniz tandanslı dizide büyük ihtimalle taka direğini oynayacaktır. *
  • daha once de sıla dizisin de kostum sorumlusunu darp etmis ve bundan dolayı ceza almıs, kaba, ofkeli, yeteneksiz zat.
  • yapımcı fatih aksoy'un kolladığı kişidir. kılıçla figürana saldırdığı için sete zorunlu tatil verdiren alakurt, fatih aksoy'un açıklamasına göre dizideki pozisyonunu ilelebet garantilemiş görünüyor:

"fatih dizisinin setinde geçen hafta kimi talihsiz olaylar yaşanmıştır. büyük ölçüde yapılan işin gerginliğinden ve stresinden kaynaklandığına inandığımız bu olaylar sonucu çekimlere birkaç gün ara verilmiştir. bu süre içinde herkes yaşananları değerlendirme imkanı bulmuş ve bu olayda kusuru olan taraflar, bu tarz olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alma imkanına kavuşmuşlardır. ‘fatih’ dizisinin çekimlerine bugünden itibaren kaldığı yerden devam edeceğiz ve diziyi 30 eylül pazartesi günü seyirciyle buluşturacağız”

kaynak

yıllardır söylüyoruz, yazıyoruz; bu ülkede oyuncu ve ekran yüzü tayfasının şımarıklığının/küstahlığının/arsızlığının tek sorumlusu yapımcılardır. bela, güç ilişkisi kuramamış figüranın ve emekçinin daima tepesindedir.
  • profilinde ayni * kadini hedef gostererek, kadın cinayetleri neden artıyor? bunlar yüzünden, gibi bir şeyler saçmalamış eski model, oyuncumsu. senin küçük egon zedelendi diye, her ne demislerse bilmiyorum, kadınları hedef gösterip, tehditvari söylemde bulunmak senin ne haddine. kaldı ki sen cinayetlere kurban giden kadınların ne için öldürüldüklerini biliyor musun? dur ben sana söyliyeyim:
    sahurda yoğurt yok diye öldürülen kezban,
    kocasının elbiselerini yıkamadı diye ölen hazal,
    teyze oğlunun tecavüzüne uğrayıp namus için öldürülen güldünya, vs. vs.
    böyle adamları hala savunacak bir kitle var ya ben ona yanarım.
  • "geldikleri gibi gitmediler;
    kimi itini bıraktı, kimi bitini.
    kimi de piçini bıraktı!..
    yoksa bu kadar şerefsizin bizden olması mümkün değil"
  • bu abi manken ve "yakışıklı" bulunan bi abimiz.
    ahahaha ya.ulan ne çirkin bi ırkız, ona göre hesap edin işte. çıta bu kadar düşmüş.
  • sette çalışan kızlara uyguladığı darpla gündeme gelen ve genelde sevgililerini ve etrafındaki kızları darp ettiğine dair hakkında davalar olan şahıs.

edit: kanıt kaynak https://www.google.com/…-maraz-aliye-darp-suclamasi

ece erken ve bircan bali hakkında söyledikleri beni eğlendirmiştir.
    (bkz: yiyin birbirinizi)
  • instagram'da milletin rıfkı nerede diye alay ettiği psikolojik sorunları olduğunu düşündüğüm oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap