• trt'yi eleştirenlere hadsiz diyen akp bürokratı
  • baktım adam maç sonrası toplam 35 - 40 saniye falan ancak konuşmuş. konuşmasının özeti ise; kızlarım, evlatlarım, bütün gurur onların vs. falan. yani ne kendinden, ne federasyonundan gram bahsetmedi. kaldı ki bahsetse bile adamın hakkıdır yani. ülkemizde amatör sporlardan biri olarak bakılan bir spor dalını bu adam ve ekibi an itibariyle aldı ve dünya çapında en tepeye çıkarttı. yani lafım iki entry yukarıdaki arkadaşa. yapmayın be oğlum, çirkinleşmeyin, başarılı insanları övün lan amk. küstürmeyin lan böyle vatana, millete faydalı insanları.

tanım: türkiye voleybol federasyonu başkanı.
  • milli takımın üçüncülük maçından sonra trt kameralarına röportaj verirken "takımım adına özür dilerim, biz şampiyon olmayı hedefliyorduk" cumlesiyle seri saçmalamış kişi. çık emegi tebrik et geç, sanki sen çıktın maça.
  • sırf milli takıma destek vermek için sabah belgrad'a gidip akşama dönen meral akşener'in milli takım oyuncularını yüz yüze kutlamasına izin vermeyen kişi. izin verse başına gelecekleri biliyoruz o yüzden nasıl izin vermezsin diyemiyorum ama yarın iktidar değiştiğinde bugün izin vermediği isimlere yalakalık yaparsa diye tarihe not düşüyorum.
  • işini iyi yapmak için çok gayret göstermesine rağmen huzursuz olan tvf mevcut başkanıdır.

şu an türkiye'de bir yerlere gelmek, orada durmak için çalışkanlık ve beceri yetmiyor, politik olarak da sırtını sağlama almak gerekiyor. mehmet akif üstündağ tayyip erdoğan'ın spordaki başarıları çok önemsemesine dayanarak durmadan tayyip erdoğan'ı anıyor. bu yeterli olacak mı? sanmıyorum. erdoğan ihtiyaç duymadığı anda onu gözden çıkaracaktır.

akitçiler gibi içimdeki afganistanlılar kızların başarısından rahatsızlık duyuyor. akitçiler kadınların sosyal hayatta var olmasına dayanamıyorlar. şu an kızların kıyafetini bahane ediyorlar. hoş, bu kızlar çarşafla dahi oynasalar bu akitçiler tatmin olmayacaktır çünkü bu akitler taliban kafasıyla kadınları sosyal hayattan tamamen çıkarmaya çalışıyorlar. çünkü akit olmak bunu gerektirir.

bana göre, tvf başkanı mehmet akif üstündağ'ın ima ettiği, bu ülke için boş konuşmak dışında bir şey yapmayıp bu kızlara laf atanlar işte bu akitçilerdir.

galiba mehmet akif üstündağ, onun kuyusunu kazan, onun en ufak başarısızlığını sabırla bekleyen, ilk başarısızlığında üzerine çullanacak tvf içi ve dışı muhalefete şu en güçlü olduğu zamanda söz söylüyor. her zaman çok başarılı, çok güçlü olamayacağını biliyor. ileride cevap vermek isterse bunun için geç kalacağını biliyor.

sonuç olarak, kendisinin önemli katkısı olduğu tüm başarılara rağmen hedefteki tvf başkanıdır.
  • bir tebrik de kendisine
    çok pozitif bir insan
    milli takıma elinden gelen her imkanı sundu bugüne kadar
    nihayet hak ettiği madalyayı o da aldı.
  • sayın cumhurbaşkanının talimatı olmasa meryem boz kötürüm kalacakmış, kendisi sayesinde bir kez daha beyefendiye hamdü senalar ediyoruz.
  • 3-0 kaybettiğimiz abd maçından sonra trt spor'da inanılmaz saçmalıkta açıklamalar yapan voleybol federasyonu başkanı olan şahıs. ilk defa izliyorum kendisini hakikaten pes diyorum, bu adam nasıl o kurumun başına getirilmiş diye.. açıklamasına başlarken "türkiye hiç bir ülkeye yenilmez" tarzı hamaset dolu bir sözle başladı. benim anlamadığım neden yenilmiyor yahu bu spor kazanmakta var, kaybetmekte..

ancak daha da garip olanı ise konuyu alakasız şekilde sporun ve voleybol'un dışına taşıyarak akp'nin sansür yasasına getirdi ve internetten oyunculara laf edildiğini iddia ederek bu sansür kanununu savunacak sözler sarf etti. açıkçası şok oldum konuyu siyasete nasıl getirebildiğine.. hükümete sizinleyim diye mesaj vermeye çalışıyor sanırım..

başarısız olan yöneticilerin konuyu başka yerlere nasıl çekmeye çalıştıklarına canlı yayında şahit oldum sayesinde.. voleybol milli takımımızı böyle insanlar idare ediyorsa o sporcularımızın emeklerine yazık diyorum. bu tür yöneticiler takımı aşağıya çeker.
  • atanmış federasyon başkanlarından bir başkası, biz kendisini 2. başkan iken bir gs-vb maçında gs kenar yönetimine ettiği küfürlerden hatırlıyoruz,
  • çok boş konuşan biri...
hesabın var mı? giriş yap