şükela:  tümü | bugün
 • ali sen doneminin yoneticilerindendir. yeni yonetime ise disaridan destek vermektedir. fenerbahce nin samandira tesislerinin kondusyon salonunu ve fenerbahce burnunda yeni yapilan tam olimpik havuzun finansorudur.
 • turkiye'nin en iyi yoneticilerinden. fenerbahce'ye baskan oldugu takdirde, klube ozellikle ekonomik yonden cag atlatacaktir.
 • an itibariyle türkiye futbol federasyonunun 37. dönem yönetiminde yönetim kurulu üyesi seçilmiş bulunan futbol insanı.
 • oglunu enistesini ve baldizini kibrista bir trafik kazasinda kaybetmis is adami...

  edit: enistesi ve baldizini kaybettigine dair bilgi dogru deilmis, duzeltme icin nickim ne olsun bilmem ki isimli yazara tesekkur ederim... kullandigim kaynaktan oturu hatali yansitilan bu bilgiden oturu canini siktigim tum insanlardan ozur dilerim...
 • malatya arapgirli bir aileden gelmektedir,
  kardeşinin diş doktoru hanımı vefat etmiştir,ardından kardeşinin kızı(yiğeni) vefat etmiştir yakın bir süre önce;derken askerliğinin bitimine 20 gün kala gencecik oğlunu bugün itibariyle kaybetmiştir,allah rahmet eylesin ve hepsinin günahlarını affetsin..
  çok gariptir,beni sabahtan beri düşüncelere sevketmiştir,bu kadar acı olayları yaşayan bir iş adamının duygularını algılayamamaktayım,iyi,eli açık bir iş adamıdır,karısı da öyledir.bir ailenin başına her duyduğumda daha kötü ne gelebilir dediğim iş adamıdır ve ben bunu her dediğimde her seferinde daha da yıkılıyorum,daha da kötüsü oluyor..çok acıdır,aklın alamayacağı şeyler yaşamaktadır.annesinin babasının sağlığına duacıyken,hastanesini onların hizmetine açarken,oğlunun geldikten sonra işi devralacağını düşünürken;kimin aklına gelir olacaklar.
  yaşadıkları her şey sağlıkla ilgilidir,ellerinde bir sürü başarılı doktor bulunurken ne gelinlerinin sağlığını geri verebilmişlerdir,ne yiğenini hastaneye yetiştirebilmişlerdir;ne de oğlunu hastanesinde tedavi ettirebilmiştir.nasıl bir dünya diye soruyor insan bunları gördükten sonra,sonra da onlara özenen insanların laflarını düşünüyor...
  ve umarım artık daha fazla cenaze yaşamazlar,allahın bunun da sabrını vermesini ümit ediyorum ve umarım kendilerini bu sefer de toparlayabilirler.
 • son 2-3 gündür fenerbahçe taraftarına oha dedirtmektedir. natasa osmokrovic ve naz aydemir'den sonra ekaterina gamova'yı da fenerbahçe acıbadem'e kazandırmıştır.
  bi de katarzyna skowronska'yı getirirse salonların önünde yatar kalkarız artık.
  ellerinden öpüyorum mehmet ali aydınlar.
 • asıl mesleği muhasebecilik olan ama sağlık sektöründeki ışığı çok önceleri görüp acıbadem'i yaratan iş adamı.
  kendisi iyi bir malatyalı olup memleketi arapgir'de, vefat eden oğlu adına yaptırdığı anadolu öğretmen lisesi muhteşem ve oldukça gösterişli bir yapıdır.
 • fenerbahçe acıbadem için ne kadar teşekkür edilse az kalacak adamdır..
 • şampiyonlar ligini kazanmaya çok yakın voleybol takımını yaratan adamdır. umarım başkanlığı da yakındır. edit: bir zamanlar benim gibi düşünen çok fenerbahçe taraftarı vardı ama, şimdi pek çok fenerbahçeli kendisinden nefret etmektedir.
 • final-four öncesinde yapılan basın toplantısında fenerbahçe kulübü izin verdiği sürece kendilerine hizmet etmek istiyorum diyen adam..