şükela:  tümü | bugün
1663 entry daha
  • kendince haklı 6+2 söylemlerinde de , karşı tarafın çizgisinin daha tutarlı olduğunda da

tutarlı çizgide , 6+2 de aynı bok kısaca kokuşmuş ülke siyasetinde bir 10 yıl daha hiç bir şey olmaz
  • türk siyasi tarihinin en omurgasız siyasetçisi olma yolunda hızla ilerleyen insan.

son açıklaması : '' güçlü liderlik için cumhur ittifakı dedim '' .

bravo paşası, elin öpülür senin !

bu ülke çok yanar döner siyasetçi gördü ama kendisini haksız yere hapislere atan, o hapislerde çürümesini isteyen insanlara yalakalık yapanı görmedi.

kılıçdar bunu mapustan cıkarmak için bir yerlerini yırttı, vekil yaptı gitti cezaevinde nikah şahitliği yaptı.

insanda biraz utanma olur be , sıradan insan olsa şeyime takmam ama mustafa kemal'in ordusunun eğitiminden geçmiş bir adamın bu yaptıkları hem kanıma dokunuyor hem midemi bulandırıyor.

bu ne omurgasızlıktır be kardeşim ?
  • maksimum kolluk kuvveti üyesi böyle oluyor işte. bekâ da bekâ. fetö de fetö. kaslı, bench presste yirmi bin kentilyon basan türkiye.

iran olacağız derken latin amerika ülkesi olduk, yemin ederim.
  • "kimleeeeer kimlerle berabeeeer"
    ...
    "neredeeeeen nereyeeeee"

yeni liderine hayırlı olsun!
    yeni lideri hayırlı olsun!
  • "ben atatüykün askeyiyim" he gülüm he öylesin, tamam en atatürkçü sensin ;)

(bkz: yersen)

kimler kimlerle beraber arkadaş.
  • chp nin bu tiplerden kurtulması iyi oldu, geç oldu ama zamanlaması muhteşem.
  • ben kimseye değer verilmemesi gerektiğini en çok bu adamdan anladım. uğradığı haksızlık nedeniyle milyon kişinin desteğini aldı sonra hiçbir şekilde açıklanamayacak 2 açıklama yaptı 1) eski tweetlerimi kardeşim yazmış onları sildirdim dedi 2) ben 11 parti ile de görüştüm ulan sen oyuncu musun ? neyse bir şey demeyeceğim şu anda benim için mv leri içinde en aşağı seviyede sıradan bir sokak köpeğinden bile daha aşağı noktadadır. hadi get bundan sonra da kimse için kılımı kıpırdatmam.
  • kendisi gibi gerçek atatürkçü biri, kendini abd ve ab'nin kollarına bırakmış chp'den ayrılmasaydı şaşardım.
    20 yıl oy verdiğim parti maalesef akp'den beter halde.
    hala chp'li kalanlara da sözüm, "umarım seçimi kazanırsınız. belki o zaman neyin ne olduğunu anlarsınız.".
  • ya kardeşim geç işte partine. daha ne uğraşıyorsun kendini açıklamak için. biz senin ne olduğunu anladık. boşa çaba gösteriyorsun. aynılar aynı yere. ismail ok hocanla bir dönem daha vekilcilik oynarsınız artık.
  • iç hizmet kanunu:
    ...
    asker bunlar gibi yalnız kabahat ve cinayetlerden değil, aynı zamanda dine hürmetsizlikten, iki yüzlülükten, göz boyamaktan,
    şahsiarzu ve isteklerin temini peşinde koşmaktan, dalkavukluktan,aklını herkesin yükseğinde görerek kendini beğenmekten, şöhret için iyisayılmıyacak
    derecede hırs göstermekten, nefsini koruyup çekinmelidir.
    her ne kadar beğenilmek, sözle okşanmak, maddi mükâfat görmek onur ve şan kazanmak arzusu her askerin kalbinde yer tutmalı ise de bunları
    doğruluktan şaşmayan haklı bir çalışma ile elde etmek mertlik ve namus iktizasıdır.

subay adam ise yanlızca onuru için yaşar..
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap