• gerçekten takdir edilesi işler yapan milletvekili.

siyasi görüşünü beğenirsiniz beğenmezsiniz, ancak dürüstçe, elini taşın altına koyarak ve karşılığında bir şey bekliyormuş gibi durmayan insan profilini özlemişiz.

ne tesadüf ki bu yapıdaki bir kişi yine fetö denen it sürüsünden değil, chp'den çıkmış.
  • fetö'nün -birileriyle elele vererek- hayatını karartmaya çalıştığı kişilerden biri.

darbe girişiminden 10 gün sonra detaylı detaylı anlatmış.

https://www.youtube.com/watch?v=2jxiqfqgpam
  • takdiri ak eden kişi , son dakikaya kadar boş sandık bırakmamaya çalıştı

ocak 2018 itibari ile 1 milyon 200 bin üyeye sahip chp'den 180bin sandık kurulu üyesi çıkmıyorsa bu adam ne yapsın. parti teşkilatlanması ve örgütlenmesi düzelmedikçe yani işin özü chp yenilenmedikçe bu düzen de düzülen de değişmez.
  • şuan ali türkşen ile birlikte fox tv'de ilker karagöz'ün konuğu chp'li milletvekili.

çelebi:

"tutuklandığımızda bana 'ergenekonla ilginiz var' dediler, hayır mustafa kemal'le ilgim var dedim."

"fetö 1970'lerden beri sızmaya başladı ama 2002'den sonraki sızma değil yerleştirmedir."

türkşen: "fetö ile ilgili adı geçen bir tane siyasi duydunuz mu? ortaya çıkarmıyorlar ama onları bakan yapıyorlar."

çelebi, adil seçim platformunun sisteminin çalışmadığını, veri akışının sağlanamadığını söyledi. urfa'da gönüllüler ile 200 okula dağılmışlar ama 30 okuldaki arkadaşları can güvenliği olmadığı için geri çekmek zorunda kalmışlar. orada "devlet yoktu desek yeridir. sadece jandarma ölüm olmasın diye oradaydı o kadar." dedi.
  • yürüyen cesaret, her şeyi korkmadan çatır çatır konuşan aslan parçası. esas konuşması gerekenler senin kadar yürekli değil maalesef.
  • chp de kurultayı desteklediğini söylemiştir.yeni milletvekili bile bunu söylüyorsa" ince ince" geliyor değişim..
  • atatürkçüdür. chp'nin atatürkçü bir çizgiye gelmesi için çalışması kadar doğal bir şey yoktur.
  • bu sabah notere giderek olağanüstü kongre için imza vermiştir. kendisinden beklenileni yapmıştır, helal olsundur.
  • su sözleri dinleyip aglamamak neredeyse imkansiz.

--- spoiler ---

vatanıma ihanetten yargılanıyorum. bir şüphe kırıntısı dahi akıllarda yer ederse eğer, milletimden talebimdir:

çıkarın o şanlı üniformamı üzerimden.

yeter olsun! mübarek vatan havasını ciğerlerime sokmayın.

lekelenmişse eğer topraklara sürtün alnımı.

daha fazla değdirmeyin vatan topraklarına ayaklarımı.

dağ doruklarına bırakın bu bedeni; kuşlar etimi çeke çeke parçalasınlar beni. bütün varlığımı ovalara saçsınlar ki ibret olsun âleme…

aklın almayacağı iftira ve isnatlarla bu tezgâhı kuranlar beni iki sene zindanda tutmakla başarılı olmuşlardır. ancak ben onların bu küçük zaferine izin verecek kadar güçlüyüm. bugün beni burada tutarak başları göğe erenler, yarın adaletin saf ışığı karşısında başlarını yerden kaldıramayacaklar olacaktır.
    --- spoiler ---
  • süleyman soylu tarafından hain ilan edilmiş, fethullahçılarla karşılaştırılmış kahraman.

soylu fethullahçıları yere göre sığdıramazken teğmen çelebi onların yargısını yerden yere vuruyordu. insanda azıcık ar, azıcık utanma olur.
hesabın var mı? giriş yap