şükela:  tümü | bugün
1502 entry daha
  • öncelikle kendisine acil şifalar diliyorum. umarım en kısa süre içerisinde sağlığına kavuşur. çok geçmiş olsun.

ancak ben bu adamı düşündüğümde aklıma sadece kadınları metalaştıran halleri geliyor. gördüğü her kadına yaşı ne olursa olsun sarkması, kadını yalnızca bir sex objesi olarak görmesi zamanla kendisinden tiksinmeme sebep oldu. açıkçası bunun dışında dişe dokunur bir eylemini hatırlayamıyorum.

bu nedenle kimse kusura bakmasın ama türkiye'nin yetenekli insanlarından biri falan da değildir. iyi bir oyuncu, iyi bir sunucu veya örnek bir kişilik olamadı ne yazık ki. he show adamıdır o ayrı. ha bir de seslendirmelerde başarılı sayılır. ancak bunlar da kendisini yetenekli bir kişilik yapmaz. üzgünüm.
  • bazen yanlış olduğunu bilirsin ama yine de gülmeden edemezsin ya, bu adam bizleri hep bu hale sokmuştur. kendisine gülersiniz ama söversiniz aynı anda. eleştirilerinizin çoğunda haklısınız ama ben gülmeden edemiyorum bu adama ve kendisine uzun ömürler diliyorum.
  • ölse üzülmeyeceğim ünlüler listesinde top 5 sıralamasında 3. sırada..
  • a habere göre 3 saat önce ölmüştür.
    sevmem . kendisi için dua etmem. ama buradan tüm a haber çalışanlarına bir kulak çınlaması gönderiyorum.
  • acunun tv ve programları yokken, tv eğlencesinin vazgeçilmeziydi belki de.. şimdi ona ihtiyaç yok.. ona ihtiyaç duyan yakınlarına bağışlasın rabbim
  • medyanın umursamamasının tek sebebi evet videoları çekmemesi ve muhalif bir komedyen olmasıdır. acil şifalar mehmet ali bey.
  • ebru şancı'ya "senin kayısını yerim" demişliği var.
    vatandaşın biri de güzel bir cevap vermişti, "memedali bey hıyar da var yer misin?"
  • hastaya geçmiş olsun demek lazım. lazım ama şu adamı öven, bu adam için "yetenekli" sıfatı kullanan dimağlara sokmak lazım doğrudan. adamın tek yeteneği komik olmayan bel altı espiriler yapmaya çabalamak, pantolon indirmek, saftirik kadınlara sarkmak, cahil insanları güldürmek... başka hiç bir numarası yok. yetenek fakirlerinin cirit attığı türk televizyonlarında yıllarca abdurrahman çelebi dediğimiz keçilerden biridir, ötesi değil.

tabi ki sağlığına kavuşsun isteriz ama şifa dilemek ayrı, hastalandı diye güzelleme yapmak ayrı.
  • imdb ye göre gelmiş geçmişen kötü 21 filmin 3 ü nde kim oynamış bilin bakalım:

https://onedio.com/…s-gecmis-en-kotu-21-film-796423
  • ülkenin tescilli trollüdür. bu adamın programına konuk olarak, izleyici olarak katılan herkes de bunu bilir. adamın sokacağı lafların, edeceği tacizlerin farkındadır. bunu bilerek, bile isteye programa katılırlar, katılmıştırlar. kadın delisi olduğu, seksomanyak olduğunu yedi cihan bilir, adam bunu saklamaya da gerek duymaz. patavatsızdır, dilini tutamaz, zaten bundan da para kazanır. red kit de dahil olmak üzere pek çok seslendirme çalışması vardır. iyi bir oyuncudur. özel hayatında ekranlardan farklı olarak sert ve asabi bir insandır. kariyerine tiyatroda devam etse bugün adını sanını bilmeyeceğimiz, haaa o şu ses değil mi, diyeceğimiz bir tiyatrocu olmaktan öteye gidemeyecekti. o tam tersi cüretkarlığını ve cesaretini zekasıyla birleştirip türkiye'yi trollemeyi tercih etmiştir.

kadını metalaştırıyormuş. bu adamın ekranların tahtına oturduğu 90ların sonu 2000lerin başında o kadınlar bu adamın programına çıkıp beş dakikalığına ünlü olmak için kendini yırtıyordu. adamın parası için yaşına, başına, tipine bakmadan kaç kadın evlendi boşandı bu adamdan nafakalarını yiyor. adam sokaktan geçen alelade bir insanı taciz edip metalaştırmıyordu, bizzat bunu talep eden ünlü olmak için yırtınan çakma mankenler, oyuncular, şarkıcılar kendisini buna malzeme ediyordu.

siyasilerle arası iyi olsa bugün atv'nin demirbaşı olur, haftada en az iki akşam program yapardı. ne evet ne de devam demiştir. hülya koçyiğit gibi tügvalarda falan prim peşinde göremezsiniz. apolitiktir. zira ülkenin siyasetinin ne mal olduğunu bilir. gezi parkı eylemlerinde üç beş nara atsa, barış bildirgesine imza atsa, atilla taş gibi twitter'dan sağa sola sallasa bugün kadını metalaştırıyor, şaklaban herif dediğiniz adamı yere göğe sığdıramazdınız. tam tersi "erdoğancıyım, millet devam diyor, ölümüne evet reis." falan deyip üçüncü hava limanı açılışında şov yapsa bu sefer de aktroller nihat doğan, uğur ışılak gibi serserilerde olduğu gibi bağrına basardı.

bu adam ne sağcı ne solcudur, tam trolldür. allah şifa versin.
117 entry daha